Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszerre keltek a párotokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre keltek a párotokkal? Kinek mi a "feladata" a reggeli készülődésben?

Figyelt kérdés

Megvan, hogy egyikőtök pl rendbe rakja az ágyat, a másik pedig reggelit készít?

Mivel segítitek a párotokat?


Illetve mivel gátoljátok?

A hosszabb idejű fürdőszobában szöszmötölés időpontja is kb fix? Tehát hogy nem akkor estek be a fürdőbe, mikor a másik már mindjárt elkésik, de még nem mosott fogat.


A másik iránti szeretetek kifejezésével foglalkoztok-e ilyenkor? Hogyan?

Ezzel gátoljátok-e őt más tevékenységében? pl te ölelnéd, ő menne enni.


Esett a hó, használhatóvá kell tenni az autót? Ezt ki csinálja? Ilyenkor direkt korábban keltek?


2016. febr. 5. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi hivatalosan nem élünk eggyütt jelenleg, de utoljára 3 hete voltam otthon egy órája és szinte már itt élek. Reggel általában ébresztőre kelünk, neki nem kéne felkelnie de felkel, én mindig nyűgös vagyok, ilyenkor összebújással kezdjük a napot, mivel ő nem siet csinál reggelit amíg elkészülök, együtt megesszük, egy kis csók és mindenki megy a maga dolgára. Ha esetleg siet akkor is egy fürdőt használunk, pl mikozben én zuhanyzok simán bejön fogat mosni, a reggelit ilyenkor együtt dobjuk össze. Az előző párommal együtt éltem, amíg én lustultam az ágyban összedobott egy reggelit, amíg megettem ő letudta a fürdőt és amíg én készültem ő is felöltözött, reggelizett és beágyazott aztán mindenki ment a maga dolgára
2016. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi sem élünk még együtt, de a hétvégéket együtt töltjük. Amíg ő reggelit és kávét csinál, én beágyazok és rendet rakok a hálóban ;) Amíg elszív egy cigit reggeli előtt én összekapom magam a fürdőben és felöltözök utána együtt eszünk :)

Hogy hogyan fejezzük ki egymás iránti szeretetünket ilyenkor? Csók van, megöleljük egymást, valamint vitamint tesz a tányéromra. Ez olyan gondoskodó dolog számomra, tele van szeretettel :))))

Én vagyok a lány.

2016. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a feladatom h megkerdezem h bevette e a gyogyszeret es ha nem akkor vegye be:-)Ezen felul en intezem a sajat dolgaimat, smink ilyesmik, a furdi az enyem eloszor es utana az ove, beagyazni nem agyazunk erre szimplan nincs idom:-)


Mindenki a sajat autojat takaritja, o csinalja a sajat teajat, nincsenek kiosztott feladatok:-)Nagyon ritkan van az h keresztezzuk egymast a furdiben, mindketten arra torekszunk h minel elobb hagyjuk el a lakast:-)

2016. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerre kelünk, a férjem kb.2 órával korábban jár munkába.


Amikor ő felkel megeteti a cicáinkat és felhúzza a redőnyöket mindenhol, kiszellőztet a nagyszobában.

Amikor én kelek, kiszellőztetek a hálóban, beágyazok és elpakolom ami útban lenne a lakásban a robotporszívónak.


Télen ő lapátol havat, ilyenkor persze korábban kel minden nap, mert mindketten autóval járunk munkába. Ilyenkor délután én több házimunkát csinálok.

2016. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már pár éve együtt élünk, nem beszéltük meg csak úgy kialakult. Nekem törzsidőm van, ezért rugalmasabb az indulás, de pozíciómból kifolyóan fél 8-8 között kezdek. Hamarabb kelek olyan 15 perccel. Közösen végezzük a reggeli teendőket,ki mit.
2016. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi félig meddig éjszakások vagyunk (kb. délután 4-től dolgozunk olyan hajnal 1, 2, vagy 3-ig), úgyhogy normál esetben olyan dél körül szoktunk felébredni magunktól. Ha a párom ébred fel előbb, akkor kedvesen elkezd puszilgatni meg birizgálni a számat (az a gyengéje, hogy az alsó ajkamat tapogatja a mutatóujjával) :D

Erre egy idő után nyilván felkelek, és lefőzöm a kv-t, aztán ráérősen megkávézunk, ő elmegy fürdeni meg készülődni, én addig összedobok egy gyors reggelit, eszünk, aztán én is beköltözök a fürdőbe egy időre, aztán átmegyünk a boltba, bevásárolunk és megfőzök egy komplett kaját, amit megvacsizunk, ha éjjel hazaértünk. Amíg én főzök ő vagy tanul, vagy segít nekem, vagy cigit tölt...:) Aztán megyünk dolgozni.

2016. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kelünk egyszerre. Ha én megyek előbb, akkor értelemszerűen befoglalom a fürdőt, elkészülök, addig lefő a kávénk, aztán megyek dolgozni. Ilyenkor ő még alszik, rá fél órára szokott kelni, ilyenkor apró puszikat adok neki, úgy köszönök el, félálomban van még. :))

Ha ő megy, készít nekem cigit, ő is lefőz egy kávét, aztán ugyanúgy elköszön.

Ha nem megyünk sehova, akkor általában egyszerre szoktunk megébredni, olyankor egy kis álmoskás összebújás van, vagy egy kis szex. Utána megosztjuk a teendőket, ő készít cigit vagy kávét főz, vagy fordítva, elmegyünk a boltba, ilyesmi. :))

Fürdeni este szoktunk, néha egyszerre, de általában én megyek előbb, mert én nem szeretem nagyon későre hagyni a zuhanyzást. De közben be szoktunk egymáshoz járni, fogat mosni vagy ő borotválkozni néha. :)

2016. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb egyszerre kelunk, enyem (no) a kávé főzés, ebed csomagolása, ferjem addig kiengedi a kutyát, tusol, addig en felkeltem a nagyobbat aztan amig ok öltöznek addig en keszulodok utana egyutt a picit keltjük, ott mar az a jo, hogy 3-an rohamozzuk ️ Gyerekek kocsiba be kötése az o dolga kapu nyitás az enyem...


Kb 3/4 ora alatt le zavarjuk a reggeli indulást...

2016. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok azt kifelejtettem, hogy ha esik a ho stb az annak a dolga aki epp otthon van vagy hamarabb er haza, ergo en is megcsinálom, kandallonk van fat is hozok be ha nincs bent, ferjem pedig barmikor megfoz ha kell....
2016. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kelünk egyszerre.


A férjem 5-kor kel, öltözik, elpakolja a hűtőből a kajáját amit bekészítek előző este, óra 20-kor elköszön és megy. Már munkában reggelizik és ebédel.

Én még fél 9-ig alszom utána. Akkor kelek, felöltözöm, reggelizem, negyed 10-kor indulok munkába gyalog, hogy kezdésre, fél 10-re beérjek. A férjem tömeg közlekedik mert a fővárosba jár dolgozni. Vidéki városban lakunk.

2016. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!