Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta egy ugyanazon fiúval vagyok párkapcsolatban, most 20 vagyok. Egyetem előtt összeköltöztünk és eleinte minden nagyon jó volt, mesébeillő.. Én éreztem hogy valami változik bennem nyitottam a világ és a bulizás felé ami eddig kimaradt az életemből a barátomnak köszönhetően sajnos. A fiúkkal egyáltalán nem volt elnéző, letiltott mindenkit a facebookomon akikkel nagyon jóban voltam szerinte túl jóba.. nemengedett el bulizni se a barátaimmal nagyon kivoltam. vagy 20X próbáltunk szakitani de ő vagy mindig meggondolta magat en probaltam nemet mondani de egyutt elunk de felek tole. kepes engem erovel ellokni, megutni stb.. utana bocsanatot ker es tudom erre nincs bocsanat de mar azt is felek neki mondani hogy be akarom fejezni. ezt nagyon megneheziti hogy nem tudunk jelenleg kulon koltozni. nekem ez igy nagyon rossz. sose figyeltek fel ram mas fiuk de egyetem alatt rengetegen es nagyon uj nekem de semmit sem szabad nekem... nagyon elegem van nagyon faj legbelul tanacsokat tapasztalatokat szeretnek kerni toletek! elore is koszonom!

2016. febr. 6. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy, a bántalmazásnak nincs helye, és nem is old meg semmit, ha szavakkal történik akkor sem. Beszélnetek kellene nyugodt körülmények között. Így a leírásból nem derül ki, hogy te mivel adsz okot ezekre, mert nem hiszem, hogy valaki passzióból ilyen indulatos, és szórakozásból szivat. Vannak okok, ami miatt ide jutott ez, egy időre a különköltözés is lehet megoldás, ami nem azonos a megcsalással.
2016. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
ahogy lehet lépj le,bármi áron
2016. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Allj a sarkadra es lepj le, mikor az esz kuzd a sziv ellen.

Kovetkezo esetben a esznek kellene gyoznie.

2016. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit értessz az alatt, hogy túl jóban voltál a srácokkal?

Nem engedett el bulizni? Erőszakkal ott tartott maga mellett?

És ha próbáltál szakítani, meg ő is, akkor miért gondolta meg magát? Illetve te miért nem mondtad, hogy nem?

És milyen mentségei vannak a bántalmazásokra?


ha ez tényleg nem kamu kérdés, akkor minél hamarabb lépj le tőle! Kérj segítséget szüleidtől, rokontól, barátoktól, valakitől, akiben megbízol.

Nem értem mire vársz még???

2016. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még ha adtál is rá okot neki akkor se hagyd magad megütni ...szabad önálló emberi lény vagy. Visszaél ezzel,hogy nem állsz ki magadért. A szüleid vagy barátaid biztos segítenének ebben a helyzetben nem haboznék segítséget kérni ,hogy megszabaduljak egy ilyen férfitől.
2016. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam 3x is mielőtt írnék.

Minek kell 14 évesen kapcsolatot kialakítani,de most komolyan?

Miért költöztél vele össze egyetem előtt?

Ha tudtad magadról hogy eddig nem éltél a pasi miatta,akkor minek költöztél össze vele? Miért nem éltél?

Mert amíg nem laktál vele,szabad voltál a bulizáshoz nem?

Mi köze a facebookod hoz?

Miért hagyod hogy bántson?

Mi az hogy nem lehetséges a szétköltözés?


Ne haragudj de csak kérdezni tudok mert nem értelek.


14 évesen összejössz egy pasival.

Nem hagy bulizni,meg semmit de te vele maradsz.

Annyi sok év után még szeretted annyira hogy össze költözz vele.

Az egyetemen pedig rájöttél hogy kellesz más pasiknak,bulizhatnál,élhetnél,így már nem kell ez a kapcsolat.


Egyet értek az előttem kommentelőkkel.

Mivel váltod ki hogy megver?

Mert ok nélkül senki nem bántja a másikat.

Miért nem költözöl el? Ő tart el?

Hát gondolkozz el erősen hogy mit akarsz. De ne várj másoktól tanácsot úgy ha nem vagy őszinte.

Én azt gyanítom nem osztottál meg velünk olyan dolgokat amik a témához tartoznak.

2016. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, ha még egyszer megüt, feljelented a rendőrségen.Hogy lássa, nem félsz tőle!!! Az a baj, hogy tudja, te félsz tőle. Majd ha olyan helyzetben leszel, hogy külön tudsz tőle költözni, akkor mondd meg, hogy szakítasz, addig csak legyél határozott, és éreztesd, hogy távolodsz tőle érzelmileg. Ilyen emberrel nem lehet együtt élni, mert majd a gyerekkel együtt kell valamilyen szükséglakást keresned, vagy mehetsz oda, ahová a bántalmazott anyákat fogadják be a gyerekükkel együtt. Mondd neki, hogy ő keressen márt (ne te), így talán könnyebben meg lehet szabadulni tőle. - De vesszőket tedd ki a fogalmazásodban, ha egyetemista vagy...
2016. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!