Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Férjek! Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férjek! Veletek volt hasonló? Hogy oldottátok meg a szex utáni random elalvást?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 5 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok!

Igazából mindig is probléma volt a kapcsolatunkban az, ha elaludtam rögtön a szex után minden zokszó nélkül. Nem észlelem, csak ha rám szól vagy ha felébredek a horkolásomra. Ő már szóvá tette többször és tudom hogy nagyon bántja. Nem akarom őt megbántani és szeretnék valamit tenni ellene.


Eddig azzal próbálkoztam, hogy rögtön utána felkapcsolom a tv-t vagy a mobilon böngészek pár percig, hogy kimenjen az álom a szememből, de ez csak lapát volt a tűzre. Ez neki még jobban rosszulesett.

A miértjét már tudom, most a probléma megoldását szeretném!


Nektek volt hasonló?

Kiküszöbölhető?

Mit lehet ellene tenni?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 28. 02:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Próbáljátok ki, hogy a feleséged dug téged, akkor nem fogsz elálmosodni!
2016. jan. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom is azonnal horkol a szex után, szerèny véleményem szerint ez teljes természetes.Soha nem haragudnék rá emiatt.

Csodálkozom, hogy erről ő még nem olvasott??nem hallott róla soha? Google?

Szerintem ez nem igen kiküszöbölhető, csak ha felkelsz az ágybôl.

2016. jan. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

nem tudtok együtt elaludni úgy, hogy átkarolod?


szerintem az zavarja, hogy magányosnak érzi magát utána. szóval ha a telefonhoz fordulsz, az se jobb, és tényleg OLAJ a tűzre.

2016. jan. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes. Ha jó volt a szex, utána èn is elalszok perceken belül. Összebújunk és már reggel is van.

Lehet, nem csillapodik le meg nem fárad ki az asszony, azért lenne utána is szüksége a figyelmedre.

Ha szex után 10 perccel ébren vagyok, nekem egyből tudja a párom, hogy nem figyelt rám oda. Gyorsan be is pótolja. ;-)


Aki szex közben elég figyelmet és szeretetet kap, nem igényli utána hogy még fél órát szórakoztasd. Egy összebújás, egy puszi, és aludni a másik meleg testéhez bújva.

2016. jan. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez természetes dolog...


Próbáld meg azt, hogy azt mondod kérsz egy percet, kimész a mosdóba, hogy mindenképp fel kelljen állnod, és moss arcot hideg vízzel, utána pedig, ha még feküdni akartok, kérdezd meg milyen volt, vagy valami, amitől muszáj beszélned és ébren maradni.


De a feleséged elég hülye, ha ezért haragszik, a legtöbb ember simán bealszik szex után...

2016. jan. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
85%

Semmi gond ezzel.Ha mindent beleadsz akkor totál elálmosodsz.Ilyenek vagyunk.

De egyben nagyon meg is éhezek ezért legtöbbször szex után a feleségemmel kajálunk egy jót.Utána Ő is elálmosodik és jöhet a szunya:))

2016. jan. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Velem ilyen még sose fordult elő :D

Igaz én bioritmus szempontjából bagoly típus vagyok, tehát én este 10-11kor csak akkor alszom el, ha valami iszonyatosan fáradt vagyok, és ezen a szex se változtat.

Nálunk párom azt szeretné ha esti szex után együtt aludnánk el, mert ő ugyanis álmos lesz ha orgazmusa volt. Tehát mindig álmos lesz!! :D

Szexeljetek reggel, vagy napközben, ha megoldható, vagy elégítsd rendesen az asszonyt, hogy álmos legyen ő is...


33F

2016. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Költőnő? ***** válasza:

Nálunk én vagyok az, aki kvázi szinte azonnal el tudna aludni xd

Korábban tapasztaltam ezt a férfiaknál. Nem sértő. Kis összebújás, kis simisimi, kis cirókamaróka és lehet csicsikálni aki szeretne.

2016. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálunk egyikünk sem alszik..nem is leszünk álmosak... Utána még vacsorázunk is, tévézünk... De konkrétan szex után meg, megyek fürödni. Hát fogalmam sincs, hogy lehetne az álmosságot elűzni... Ha egyszer álmos vagy, de a tévé, net nem opció...akkor ugyan mivel tudnád kiűzni az álmot a szemedből? Talán egy kis torna szex után? :D
2016. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

És hogyan alszol el?Magadban,elfordulva,vagy a karodban átölelve a párod.hidd el,nem a nyitott szemeken van a hangsúly,hanem az intimitáson,ami a palik egy részénél a szexszel van kifejezve.

De intimitás az is,ha /szex után!/magadhoz húzod,megsimogatod a haját,a hátát,elmondod milyen jó volt vele lenni és milyen jó érzés őt a korodban tartva aludni.Szóval nonverbális és verbális intimitás gyakorlása.

2016. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!