Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hajlandó főzni a párjára? Nálatok kizáró ok, ha a barátnőtök nem házias?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem arról van szó, hogy nem tud, hanem ha egyszerűen nem akar, mert mondjuk "nem szeret". Nektek ez mennyire kiábrándító?


Vagy ha mondjuk tegyük fel, hogy arról van szó, hogy nem tud főzni, de nem is akar megtanulni. Szóval az nektek kizáró ok, ha egy nő ennyire sem házias?



2016. febr. 6. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
41%
kizáró ok.
2016. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén szólva nálam kizáró ok lenne. Szerintem valaki nem a párjának főz, hanem a családjának, vagyis a párjának, saját magának és az esetleges gyerek(ek)nek. Engem azért elgondolkodtatna, hogy ha gyerek születne, akkor mivel etetné a szoptatás lezárulása után, elvinné esetleg étterembe, vagy rendelne neki pizzát. Mondjuk ez egyáltalán nem meglepő, elég sok a nem éppen házias lány manapság, az egyik rokonunk fia is dobott egy csajt, mert az még egy teát sem tudott megfőzni. Az én szememben nem arról van szó, hogy a nő a házicselédem legyen, hanem arról, hogy ennyit ő is tegyen hozzá a család fenntartásához. Nyugodtan le lehet ezért engem pontozni, de ez a véleményem.
2016. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
65%
Ha valakit szeretek nem az határozza meg hogy tud-e vagy akar-e főzni. Létezik a kaja rendelés fogalma, a mostani barátnőm sem főz mert minden áldott nap (vasárnap kivételével) meg van rendelve az ebéd és kiviszi a futár a munkahelyünkre. (De attól még tud főzni amúgy.)
2016. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
17%
Lusta disznó. Kizáró ok.
2016. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
24%
Igen, kizáró ok.
2016. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
22%
kizáró ok !
2016. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
42%

Ebben az esetben igen.

Az nem baj, ha nem tud, de hogy egyáltalán nem is akar megtanulni sem az baj.


Az ilyenek vagy a munkahelyükön esznek meleg ételt vagy rendelik, vagy étterembe járnak otthon meg max hideget. De ez sem tart örökké.

2016. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
39%
Igen, kizáró ok.
2016. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
43%

Kizáró ok.

Elmondom miért: Legutóbb alkalmi szexben volt részem egy 20 éves jogász hallgató lánnyal. Miután éjfél után befejeztük a szexelést, megkérdezte éhes vagyok-e. Azt mondtam igen. Erre kiment a konyhába és csinált nekem rántott halfilét zöldségkörettel kb fél óra alatt.


Na most ha egy olyan lány képes volt nekem ételt készíteni, akivel az életben ötször találkoztam és nem is voltunk szerelmesek egymásba, akkor egy állítólagos tartós kapcsolattól, barátnőtől, szerelmemtől én elvárom hogy főzzön.


Főleg úgy, hogy nem keresek rosszul és én szállítom a háztartásunk közös jövedelmének 60-80%-át.

25/F

2016. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
85%
Akinél ez kizáró ok mind tud főzni vagy az a 'nő dóga'?
2016. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!