Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy férfi szerint a nő is ugyanúgy megkérheti a párja kezét?

Figyelt kérdés

A kedves párom már többször kifejtette nekem, hogy ha szeretném, nyugodtan megkérhetem én is az ő kezét, mert, hogy az olyan IZÉ, hogy csak a nőknek adatik meg a mesés lánykérés! :) Ezt amúgy általában olyankor mondja mikor arról elmélkedünk, hogy "mi a szerepe egy férfinek illetve egy nőnek a társadalomban"...

Ilyenkor én mindig felháborodva rávágom, hogy na arra várhat, hogy én kérjem meg a kezét, és akkor ezen csipkelődve elvitázgatunk, ő állandóan kineveti a reakciómat, és feltűnően elkezdi sajnáltatni magát, hogy "hát igen, milyen jól állna az ujján egy gyűrű, de hát az ő szerelmétől ilyenekre úgy sem számíthat stb." nagyjából ezzel egy időben kezdem el püfölni a párnával. :D


Na, de most komolyra fordítva a szót, szerintetek lehet, hogy titokban tényleg erre vár, vagy csak húzza az agyam?


Párom:25/F

Én: 27/N

1 éve vagyunk együtt, és 10 hónapja költöztünk össze.



#lánykérés #mostakkormivan?
2016. febr. 10. 22:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Naaa, ne, hogy már ölre menjetek! :) Igen az valóban az én válaszom volt és szoktunk ilyesmiről is beszélni és nem állt szándékomban senkit féltékennyé tenni, ezt a feltételezést visszautasítom!


És amúgy nem szeretném megkérni a párom kezét, mert én is a klasszikus szerepeket vallom, és nagyon bízom abban, hogy a párom is csak mókázik ezen a téren! Ha mégsem, hát akkor nem tudom mi lesz...lehet sírni fogok! :D

2016. febr. 11. 16:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Az teljesen alap szerintem, hogy a férfi kéri meg a nőt, és nem fordítva. Már ha férfinak érzi magát.
2016. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 omba ***** válasza:
Nálunk lényegében úgy volt, de semmi romantikus izé nem volt mellé... aztán 23 évvel később elváltunk, de nem hiszem, hogy ezért.
2016. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!