Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Esetleg "papucs" lettem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg "papucs" lettem, vagy a környezetemben élő férfiak igénytelenebbek?

Figyelt kérdés
6 hónapja élek együtt a barátnőmmel, boldog párkapcsolatban. Minden alkalommal, amikor segítek vagy magamtól elvégzek dolgokat (takarítás, mosogatás, főzés, stb) megjegyzi, hogy mennyire szerencsés velem. Pl: épp dolgozott és mivel volt kis időm, elindítottam egy mosást. Volt még hely és bedobáltam pár ruhát az övéiből is, bugyit, pólót, ilyeneket. Eddig nem volt olyan kapcsolatom, ahogy együtt is éltünk és mivel már évek óta külön élek, természetes, hogy ezeket magamnak csináltam meg. Szeretem a tisztaságot és a rendet. Pár haverom, kollégám, meg papucsnak tart ezért :D

2016. febr. 17. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Példát vehetnének rólad. :) Ez a XI. század, ahol a nő nem cseléd, hanem egyenjogú partner egy kapcsolatban. Dolgozik ő is, akkor igenis illene a férfinak is kivennie a részét a házimunkából. Pirospont neked. :D
2016. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel úgy kerültem össze, hogy előtte nem élt egyedül, az anyja látta el teljesen a háztartást. 10 évig voltunk együtt, az alatt szinte semmit nem segített a háztartásban, úgy, hogy mindketten dolgoztunk főállásban, nekem meg ott volt még pluszban a házimunka. Neki ez természetes volt. Akkor volt nagy bajban, mikor én valami miatt nem tudtam intézni, pl. kórházba kerültem. Kétségbeesetten hívogatott, hogy hogyan kell elindítani a mosógépet...


A mostani párom már jó ideje egyedül élt, amikor összejöttünk, teljes mértékben megtanulta ellátni magát. Mos, főz, takarít, mosogat, és így számára teljesen természetes az is, hogy a házimunkát megosztjuk. Ez EGYENRANGÚ kapcsolat, az előző nem volt az. (Azért is léptem ki belőle, mert ez más területen is megmutatkozott.)

2016. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy papucs.

Bar en szeretem a papucs pasikat.

N

2016. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a menyasszonyommal úgy csináljuk hogy egyik ő másik nap én főzök.Takarítás ugyan így.mosás is.Persze vannak dolgok amiket egyszerre csinálunk.... :D
2016. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ettől papucs lennél, ez hozzátartozik a felnőttséghez és az önállósághoz. Sok nő vágyik arra, hogy a párjának ezek a dolgok ugyanúgy természetesek legyenek, mint neked.
2016. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív válaszoknak. :)
2016. febr. 17. 14:09
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen vagyok, ez nem papucs dolog.

Akkor lenne az, ha ő ezeket sosem csinálná meg, csak neked kellene, és te azért csinálnád hogy ne verje ki a hisztit.

Ne hallgass a kollégákkal, tipikus férfiak

2016. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy papucs. Lehet a kollegaid es haverjaid feltekenyek, amiert te tokeletesen egyensulyban tudod tartani a kapcsolatod es boldog vagy.
2016. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt miért lennél papucs? Az én párom is mindig besegít az otthoni dolgokban, és mindig az csinálja meg az adott dolgot, amelyikünk ráér.

A haverjaid meg Kollégáid inkább szégyellhetnék magukat. A barátnődnek meg igaza van, szerencsés, hogy olyan pasit talált, aki nem szolgaként kezeli, hanem társként. Maradj csak nyugodtan ilyen.

2016. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy papucs, ez az alapvető minimum. Nem voltam még olyan pasival, aki ezeket nem csinálta volna.
2016. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!