Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez miatt, papucs lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miatt, papucs lennék?

Figyelt kérdés
Van hogy a barátnőm azt mondja, ne beszélgess avval a lánnyal. Miért beszélgetsz vele, talán tetszik? Olyan is elő fordult, hogy nem beszélgethetsz nőkkel. Erre persze, ki szoktam nevetni, nem engedek neki. Olyan vagyok alapból, ha valaki valamit, mond inkább az ellenkezőét csinálom. Sőt még élvezetemet is lelem ilyenekbe. Viszont, ha nem tudja befejezni, a sok szépen kérés után ki tudok rajta akadni. Van hogy megkér, ne menj még lécci maradj ilyenkor maradni szoktam.

2016. jan. 15. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szimplán gyökér vagy.
2016. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is elvezettel birtoklom az elettarsam. Minden percet elvezem, amit egyutt vagyunk soppingolas, eveszet, seta, szex, stb. Izgato, h igy ki tudom sajatitani. Izgat a tudat, h az rnyem. Izgat, h enyem a donto szo. Minden nap fozok neki 3-4 fogast ( akkor en vagyok az o szolgaja) es minden nap orult rajongassal maszok ra. Felnezek ra, amiert igy szeret. Felnezek ra, mert sokat segit nekem. Felnezek ra, amiert csak engem masziroz. Elolvadok attol, h youtubon se nez mas noket. Sohasem jut eszembe errol, h papucs lenne.

Szoval en csakis ot akarom az idok vegezeteig. Eltavolitom a ramaszo noket.

N

2016. jan. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lány nem beszélget fiukkal,
2016. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmiben nem teljesítetted a kérdését, és tetszik neked, hogy bántja őt. mi a kérdés?
2016. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagyis kérését.
2016. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!