Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Természetes viselkedés ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Természetes viselkedés ez egy távkapcsolatnál?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve távkapcsolatban vagyunk. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig húzzuk, de mégis kibírtuk. Lassan eljön az ideje a költözésnek is. Viszont mostanában kicsit döcögősebben mennek a dolgaink. Utóbbi hétvégéken elég sokat vitatkoztunk, mondjuk mindig úgy vettünk véget a vitának, hogy mindent megoldunk valahogy, de következő hétvégén megint sikerült összezörrenni valahogy. És vannak napok, amikor (mi így nevezzük) nyűgösek vagyunk, és nem megy akadálymentesen a telefonbeszélgetés sem. Kérdem én azoktól, akiknek már van hasonló tapasztalata, természetes ez, vagy inkább egy intő jel. Kicsit kezdtem unni, hogy nagyon keveset vagyunk együtt, és már szeretnék közelebb lenni hozzá, de még egy pár hónapba bele kerül ez. Egyáltalán van olyan köztetek, akinek sikerölt legyőzniük a távkapcsolat állította akadályokat, és utána normális kapcsolatba tudtal lépni egymással? Köszönöm a válaszokat!


25 F / 25 N



2016. febr. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem sikerült. 2 évig rendes kapcsolatban voltunk, majd jött az egyetem, 3 évig távkapcsolatban voltunk, és pont addigra jutottunk el a szakításig, mire már összeköltözhettünk volna. Én utáltam a távkapcsolatot...nem nekem való, és azóta tudom, hogy sosem szeretnék több ilyen kapcsolatot...oké, nyilván annó sem szerettem volna, de így hozta a sors. Nyűgös voltam, mert sosem volt velem, ő is az volt, veszekedtünk minden szaron...a végére már abból is ordítozás lett, hogy ha 5 perccel később hívta egyikőnk a másikat...borzasztó volt...lelkileg mindenki kikészült!


Viszont ismerek olyanokat, akik nagyobb gondok nélkül átvészelték ezt a 3 évet...:)

Amúgy nálunk 2 év után kezdett el megromlani az idill...


27/N

2016. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. (Én is voltam távkapcsolatban).

Ahogy telik az idő, mindegyiktek egyre jobban vágyik a másikra, és ezzel arányosan egyre feszültebb, nehezebben viseli ezt a helyzetet. De ha már látjátok a végét (pár hónap, nem évek..!) akkor én nem adnám fel a helyetekben.

Kitartás!

27N

2016. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Én is tapasztalatból mondom. Ahogy előttem is irták egyre nehezebb birni, hogy külön vagytok és ez sok mindenre kihat, lesznek ilyen hullámvölgyek, de ha szeretitek egymást és tényleg hamarosan itt a vége, akkor ezt a kicsit már ki lehet birni. Problémák, hullámvölgyek mindig lesznek, azért vagytok egymás mellett, hogy együtt megoldjátok. Kitartás! :)
2016. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!