Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 27 eves vagyok es a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seshoumaru kérdése:

27 eves vagyok es a barátnőm 19 -össze szeretne költözni velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs nagy korkülönbség köztünk szerintem,de akkor is felek hogy ebből a korkülönbségbol is kesobb gondok léphetnek fel,főleg ugy hogy nekem kene hozzájuk költözni mert a szituáció eleg bonyolult , ő tolem eleg messze lakik ugy kb 350km re ,eddig táv kapcsolatban voltunk de nyilván ez nem volt jo ,ezért az anyukája fel ajánlotta hogyha gondolom költöztek oda hozzájuk amíg nyilván nem találatok valamilyen albérletet ,aztan oda külön mennénk , igazabol a szülei eleg rendesek jol bánnak velem ,úgyhogy ezzel nincs baj el is fogadtak s kapcsolatunkat, megismerték es lássak hogy nem szeretnek rosszat a lanyuknak,ezért nem is tiltsák tolem vagy ilyesmi, eddig ugy oldottak meg hogy hol ő volt nálam hol en náluk ,de persze ez egy csomó pénzbe került -maga az utazás oda vissza- tanácsot szeretnek vagy valami tapasztalatot hogy ki mit gondol,valaki volt e mar hasonló cipőben .

2016. febr. 18. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Számomra hihetetlen, hogy valaki 27 évesen nem tud egy bekezdésnyi szöveget normálisan, koherensen, tagoltan leírni. A 19 éves barátnődtől vegyél nyelvtan leckéket.


Szerintem nem túl jó kilátás, hogy munkanélküliként az anyósodékhoz költözöl jobb élet reményében, de hát te tudod.

2016. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A helyedben anyádtól és a szüleitől távol egy másik városba költöznék. Igy lenne igazsagos.
2016. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni én is, hogy ott kapnál munkát akkor ezek szerint? Vagy ugyanúgy ingáznál dolgozni 350 km-re, csak hetente? :D Mert akkor ott vagy, ahol a part szakad. Egyébként lehetne belőled egyetemi nyelvtan tanár valóban...;)
2016. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Új fogalom született: antinyelv
2016. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ne fikázzátok már... nem azért jön ide, hogy b..szogassuk, hanem hogy segítsünk neki. Na szóval: akkor mi a baj? Ha oda akarsz költözni, hajrá! Miért is ne? A lány megy tovább suliba? Ha nem, akkor dolgoztok majd mindketten, meg majd akkor gyerek is jöhet lassan. Ez csak ugródeszka, hogy a szülőknél vagytok, majd utána lesz jobb. De kellene több infó...
2016. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Az oldal hivatalos nyelve a magyar. Írjál ki egy kérdést angolul, törlik amint észreveszik. :)
2016. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tud jól fogalmazni. Nem mindenki remekelt az iskolában. De attól még kérhet segítséget...
2016. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De miért lenne fikázás, ha megtanítjuk, felhívjuk a figyelmét a helytelen írásképre, helyesírásra? Ezzel az erővel, ha te megveszel egy adag szalámt a boltban, ami penészes, akkor hazaviszed és nem szólsz? A jó fogalmazás, helyesírás elsajátítása általános iskola 4.-5. osztály kb. A tanárok kezeit tördelném el, amiért kiengednek az életbe olyan helyesírással, írásképpel rendelkező embereket, hogy iszonyat....:D
2016. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt mind értem, amit mondasz. Mint magyartanár, hidd el, én is észrevettem, de itt előszeretettel dobálóznak olyasmivel, hogy: Szövegértés egyes. Amúgy megkértem én is a kérdezőt, hogy adjon több infót.
2016. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én most vagyok 27 és nekem is hihetetlen, hogy ilyen faxszkalap vagy. xd
2021. ápr. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!