Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pakisztani ferfivel egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pakisztani ferfivel egyutt elni es mikor vizumigenyleset elutasitjak utana utazni az o hazajaba?

Figyelt kérdés
Valakinek tapaztalata?
2016. márc. 8. 13:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a tv-ben nem egy riport lejött, mi lett ezekből. Nem, nem amikor még dúl a szerelem. Országból hazamenekítés gyerekkel, akit aztán évekig keresgethetsz, mert apuka ellopkodja a suliból és visszaviszi. Szerintem nagyon meredek. Ne.
2016. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Végrendeleted legyen.
2016. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha meguntad az életed, akkor minden további nélkül menj!Amennyiben jól érzed magad a bőrödben, egy lépést se!
2016. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Én max Dubajba költöznék ki egy férfiért, de a te dolgod :D
2016. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
össze se jöttem volna ilyennel...
2016. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok, bárminemű előítéletesség nélkül: biztos vagy a dolgodban?
2016. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ne...Egészen más világ,más kúltúra...Sosem értenéd meg őket,ők sem téged.Nagyon megbánnád.Arról nem beszélve,hogy az arabok agresszívek,lehet te őt nem így ismered,de a hazajában megtapasztalnád milyen az,ha kivillantja a foga fehérjét.

Mások..nagyon mások... (pl.: Szerelmi csalódás ért egy arab bébiszittert..Levágta annak a kisgyermeknek a fejét akit rábíztak,majd a szatyorban lévő fejjel mászkált a nyílt utcán.Vagy... Német,Svéd stb. Nyugati országok...Mennyi nemierőszak és erőszak történt a bevándorlók miatt?Te mérhetetlenül ostoba lennél ha kimennél ezekhez...Ott nem nő lennél...Hanem egy "alkatrész" (Tudod,mint Szabó Lőrinc Semmiért egészen c. Versében) vagy még az se...csak egy szolga.Azt hiszem náluk több nejűség van,nem?Hát ne légy botor...És vedd vigyelembe a migráns helyzetet...nem véletlen ellenzik a legtöbben.

2016. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Rossz döntés. Benyújtottad igényed a rövid életre úgy látom.
2016. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mas a kultura, egy eve egyutt elek a parommal. Ezek szerint ti mind negativat reagaltok tapasztalatlanul. En csak annyit kerdezek valakinek van e tapasztalata.. .
2016. márc. 9. 11:11
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt mar eldontottem sajat biztonsagom erdekeben mar a repulogepre fekete ruhaval szallok fel es takarom az arcom, kesztyut is fogok viselni es a szemem sotetebb alapozoval festem. Nem szeretnek feher hollo lenni :D
2016. márc. 9. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!