Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már megint miért én voltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint miért én voltam a rossz?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy kisfia, most ötödikes. Egyik nap én magyaráztam el neki a matekot, de sehogy nem akarta megérteni azokat a hülye egyenleteket, meg már unta, akkor nyafogott, elkalandozott, én meg már tiszta ideg voltam, hogy nem képes megérteni, és már üvöltöttem vele, hogy hogy kell fölbontani azt a kib*szott zárójelet. Ő meg elkezdett bőgni, azt szaladt az apjához, aki persze megvigasztalta. Aztán ma jött haza a gyerek, és mondja, hogy ötös lett a matek dolgozata. Az apja persze olyan büszke ám rá ilyenkor, hogy csak na, én meg mondtam neki, hogy nem is neki kellett elmagyaráznia, meg vagy másfél órát ott görnyedni a hülye egyenletek fölött... Ő meg mondta, hogy én se nagyon magyaráztam, inkább üvöltöttem. Hát de mondom a lényeg, hogy megértette a gyerek, nem?

Na, és ezt elmesélte bent a munkahelyen is, és persze mindenki azt a szegény gyereket meg a páromat védte, én meg már megint a szívtelen p*csa voltam...

Szerintetek igazuk van?


L/25


2016. márc. 30. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Te sem vagy normális, ha 25 évesen a más kölykét pesztrálod.

A mai fiatalok meg hülyék matekból, ez degenerációs probléma. Csak a fészbuk meg a celebműsor megy dögivel.

2016. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Először is, kedves második ne ítélj el más embereket. Neked talán perfekül megy a matek? Minden tantárgyból tökéletesen teljesítettél? Mióta tanítás létezik (és hülye rendszer is) azóta különbözött az emberek tehetsége is .Valamiből rossz, másból kitűnő. Nagyanyád idejében is így volt, és akkor még hol volt a facebook?

Kedves kérdező, lehet,hogy nem kellett volna ordibálnod szegény gyerekkel, hanem valamilyen más módszerrel próbálkoznod. Máskor tűrtőztesd magad. Viszont a másik probléma,hogy miért járat le a párod a kollégái előtt? Ezt megkéne beszélnetek.

2016. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked is igazad van, de neki is, abban, hogy nem kellene üvölteni. Csak ötödikes.. persze, hogy elkalandozik. Valami más módszerrel kell a figyelmét fenntartani.

Mondom ezt úgy, hogy személy szerint rohadtul nem bírom a gyerekeket, se nem aranyosak, se semmik szerintem, de azért nem hiszem, hogy üvöltöttem volna, anno én is volt, amit nehezen értettem meg, meg nem érdekelt.

De nem kellett volna a munkahelyén elmondania, nem tartozik szerintem senkire.

2016. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Kicsit sincs igazuk! Több gyereket tanítottam már matekozni is. Amíg nem kiabálsz velük, addig oda sem figyelnek. A tanulás akkor kezdődik, amikor a segítő kiakad. Persze van kivétel is de arányaiban nagyon kevés.

Kicsit sem érdekli őket az iskola, egyáltalán nem érzik/értik, hogy muszáj tanulni, így nem is érdekli őket. Persze ez a szülők hibája is, de főleg a tanároké, akik közönyösek a gyerekkel, így a gyerek is közönyössé válik az iskolával, és a médiáé, ami álomvilágban tartja őket.

Viszont minden elismerésem a tied, hogy így törődsz másnak a gyerekével. Amiért apucinak igenis hálásnak kéne lennie!

38F (apa)

2016. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Kezdjük azzal hogy nem igazán vagy normális. 25 évesen össze jönni egy olyan pasival akinek ekkora gyereke van nem túl jó döntés. Pláne ha ő neveli és nem hétvégi apuka csak. A másik oldala miért te tanulsz a gyerekével? Tanuljon ő mert az ő kölke.

Pláne így nem foglalkoznék vele,hogy a meló helyén meg kibeszél téged. Undorító pasi.

Amúgy meg minek ordítasz egy gyerekkel? Ha elfáradt ha nincs kedve akkor kell egy kis szünet. Süti tej egy kis pihi,utána újult erővel a matek.

Ha nincs ehhez türelmed minek vagy a pasival? Ha ő neveli a gyereket ez ezzel jár és még csak rosszabb lesz.

2016. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!