Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mindegyikotok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mindegyikotok így viselkedik? Vagy csak megint én fogtam ki rossz embert?

Figyelt kérdés
a csajommal két hónapja vagyunk egyutt..nagyon jól megvagyunk..attól eltekintve hogy néha szóba hozz a volt pasijait..eleinte még okés,ismerkedés szempontjábol nem gond..de mostmár idegesito..mondtam neki is,hogy ha nem tudja mit akar akkor mindek kezdett bele a kapcsolatba velem..mert nekem nagyon ugy tunik mintha még mindig az elozon járna az esze..erre o azt felelte hogy ha vele akarna lenni akkor vele lenne..de hogy o velem akar lenni és senki mással..ma is eltoltottunk egy fullosan jo napot egyutt..hazament rá egy órájára már fb-on az ábrándozós idézetek hozzácsatolva egy szerelmes videohoz...a tokom tele van..mit kell ilyenkor csinálni?

2012. júl. 11. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem viselkedünk így mindannyian, én kifejezetten utálok az exeimről beszélni más fiúknak.
2012. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet neked szánta a videót!
2012. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemhiszem..azt címezhetné egyenesen nekem is.. így nem jutunk egyrol a kettore..most ha megkérdezem hogy mit tegyek azt a választ kapom h beszéljem meg vele,és ne itt picsogjak..de már beszéltem vele,és rendesen leteremtett ez miatt..aztán pedig hozzámbújt..hogy értsem meg neki én kellek..akkor ez mi??
2012. júl. 11. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy azt szeretné, hogy te mesélj neki az exeidről ?

(és így példát mutatna,...dettó ez a fcbk-val, azt szeretné h te is told a romantikus kiírásokat neki)


persze az is lehet hogy pics@, és akkor peched van, de ezt neked kéne érezned, hogy szeret-e vagy sem...szerintem vannak jelek, veled alszik-e el, ilyenek.

2012. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nála az a baj,hogy nem mutatja ki az érzéseit,mert sose volt szerencséje egy sráccal sem.ezért rohadt gátlásos.valamennyire már jobb,hozzámbujik meg hasonlok,aludtunk már egyutt ha erre gondolsz.az igazság az hogy néha azt látom mintha egy szerelmes kislány nézne rám vágyakozó tekintettel,ugyanakkor meg néha átcseszik neki a pakolás és ilyeneket csinál.magam sem tudom mit gondoljak,de elvesziteni nem akarom,és o se engem,ezt már mondta ő is.valami megoldás csak van bakker :/
2012. júl. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!