Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden hétvégét a barátomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hétvégét a barátomnál töltök. Miért nem kér meg végre hogy költözzek hozzá?

Figyelt kérdés

Két hónapja megkérdezte hogy ha eljutunk odáig, akkor hozzáköltöznék-e. Igent mondtam. Azóta eltelt két hónap, és egyre ritkábban emlegeti , pedig ott töltöm a hétvégéket :(

A hétköznapokon csomót átjár egy haverja akár éjfélkor is és akkor játszanak vagy iszogatnak, lehet ezt a "szabadságát" félti?

Ma próbáltam neki feldobni a témát, hogy milyen lesz majd ha összeköltözünk de nem reagált. Viszont kérdezte hogy hétvégén átmegyek-e. Szerintetek? Nem tudok kiigazodni a férfiak észjárásán...

8 hónapja vagyunk együtt


2016. ápr. 11. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 hónap járás után költöztünk össze. Ahogy megtörtént köztünk "a dolog", nem volt megállás...minden napját nálam töltötte a párom, tőlem indult dolgozni, munka után hazaszaladt ruháért és utána már jött is. Február közepén jöttünk össze, március végén kulcsot kapott, és április 1-től hivatalosan is odaköltözött...:)


Szerintem két ember érzi azt, hogy ha eljött az idő a megfelelő személlyel. Nálunk ez igen hamar eljött, de nyilván mindenki más. Ti most 8 hónapja vagytok együtt, és ha már ő hozta szóba ezt az egészet, most meg úgy tűnik, hogy visszakozik, akkor kérdezz rá, hogy mi okozza ezt a változást? Meggondolta magát? Vagy mi a gond?


Mindenképpen beszéljétek meg!!

2016. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi meg szinte azóta együtt élünk, hogy összejöttünk. :)

Legyél határozott, kérdezz rá, hogy akkor mi most ezzel a helyzet?

2016. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem még csak azt akarta tudni, hogy egyáltalán akarsz-e összeköltözni, nem azt hogy meg is teszed! Attól is függ hány évesek vagytok, dolgoztok-e már. Kérdezz rá konkrétan: mi a helyzet a beköltözésemmel?

Mi is megbeszéltük az elején, hogy igen, szeretnénk majd összeköltözni, de eltelt 2 év, még nem mert én még idén tanulok, nincs fix fizetésem.

Egyébként arra számíts hogy ha te mész oda a legénylakásba, akkor neki megmarad az az "előnye", hogy a haverok hozzá jönnek, hisz ő lesz otthon, nem kell ezt a stresszt átélnie, te leszel a "beköltöző". Mi megegyeztünk, hogy csak úgy költözünk ha mindkettőnknek új hely lesz.

2016. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2 hónapja... az még semmi. Idősebbeknél lehet, hogy rögtön megy az összeköltözés, de huszonéves korban még nincs abban semmi furcsa, ha várnak ezekkel a lépésekkel.
2016. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

8 hónapja


Szóval mivel én költözök be hozzá sosem leszek egyenrangú fél? Ő sosem fog elköltözni abból a lakásból, ezt megmondta. Most akkor szakítsunk erre alapozva? :S

2016. ápr. 11. 21:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk két pár is van akiknél ez a gond. Beköltözött a csaj a sráchoz és pl ezek a pasis esték megmaradtak, hisz eddig is oda jártak, a szabályok nem közösek, hanem a pasihoz alkalmazkodott a csaj. Valamint az egyik lány most szívja a fogát, mert nem együtt rendezik be a lakást, hanem a pasinak nagyobb beleszólása van: "az én lakásomba ilyet nem viszünk" szóval a meglévő dolgokhoz kell alkalmazkodnia...
2016. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha a férfié a lakás, akkor teljesen jogos, hogy ő dönti el, hogy legyen berendezve, illetve neki van nagyobb súlya a szabályok meghozatalát illetően.

Ha együtt vesznek lakást/házat, vagy a férfi cuccol a nőhöz, az persze más tészta, ott nyilván más szabályok játszanak.

2016. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg így van, ahogy utolsó is írja, azért a férfi az férfi és a papíron az ő neve van...


Mi ezért egyeztünk meg a közösben, úgy ketten alakítjuk ki a közös életünket, nem csöppenünk bele a másikéba.

2016. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt tudom elmondani, hogy én hogyan csinálnám, ha némi ellenállást tapasztalnék, úgy hogy ne legyen belőle vita. Elmennék bulizni hétköznap és megkérdezném, hogy értem tud-e jönni/szeretne-e velem jönni, mert nem szeretek este egyedül hazajönni. (akkor már logikusan úgyis nála alszunk). Kövi hónapban megint. Aztán egyre többször...

Így neki is van lehetősége úgy kibújni a felelősség alól, hogy nekem ne essen nagyon rosszul (max. majd büszke leszek rá, hogy sikerült egyedül hazataxiznom). Másfelől van lehetőségetek rá, hogy lassabban szokjatok hozzá, főleg, ha attól tart, hogy mi lesz a bulikkal hétköznap. (persze jöhet a haver is hazahozni, minél kisebb a kényelmetlenség annál jobb :) ).

És valahogy jobban lehet szabályozni. Ha már nagyon elege van, akkor azt mondja, hogy figyú, ma korán le akarok feküdni, nem gond, ha nem megyek érted? Így nem olyan nagy a meghozott döntés.

2016. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kezdjerek el mostantol minden hetveget nalad tolteni, o menjen. Nem telik el ket honap, kerni fogja, hogy koltozzetek ossze nala. Mert igy baromi kenyelmes, hogy te mesz. De ha lesz egy kis kenyelmetlensege, donteni fog. Lusta
2016. ápr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!