Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnál lakom, együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál lakom, együtt élünk két éve. Tegnap azt mondtaúgy érzi, nem működik. Költözzek el?

Figyelt kérdés
Azt nem mondta, hogy költözzek is el.Hiába kérdezem,azt mondja, az esze szerint, szeretne együtt maradni. Ez mit jelent?Reménykedjem, hogy megmenthető a kapcsolat, vagy költözzek? Én nagyon szeretném rendbe hozni.
2008. aug. 29. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
kérdez rá, hogy mi nem működik nála, mi a baj, és ezeken próbáljatok közösen változtatni, javítgatni.. szerintem ha ne költözz el ha szereted, hanem közösen próbáljátok megoldani.
2008. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt jobban meg kellett volna ismerned,azt hiszem.Ha hirtelen így kezd el viselkedni egy pasi,akkor általában megcsalás van a háttérben.Ha nyöszteted,nem fogja elmondani,inkább mondd azt,hogy neked ez így fáj,nem tudod,mit csináltál rosszul stb.
2008. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem jött ez hirtelen.Már egy alkalommal fél éve beszéltünk erről.Akkor jön elő, ha van valami vita köztünk.Szerintem, nem nagy baj,ha vitatkozunk,és helyre lehetne mindent hozni,de szerinte ez nem működik.Sokat dolgozunk, kevés az idő egymásra (szerintem).Abban biztos vagyok, hogy nem csal meg.

Én is azt gondoltam, amíg nem mondja konkrétan, hogy költözzek el, addig nem, és próbálok rájönni, hogy tegyük rendbe.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2008. aug. 29. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!