Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Huszonéves lányok. Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok. Számotokra mit jelent a szex? Milyen gyakran igényled, mekkora súlya van egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van aki szerint nagyon fontos, attól függ minden. Van aki minden nap, naponta többször kívánja, van aki csak néhány naponta, van aki hetente. Te hogy vagy ezzel a dologgal?


Én férfiként a mennyiség helyett inkább a minőséget helyezném előtérbe.


2016. máj. 6. 00:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Sztm is fontossabb a minöség. Az h kiprobáljunk új dolgokat,perver dolgokat stb...

Vannak akik szexcentrikussak,nekik fontos a mennyiség is. Én szeretem ha sok van.

A párkapcsolatban ahoz,hogy jól müködjön,az egyik legfontossabb dolog sztm.

N24

2016. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ennek szerintem nincs szabálykönyve.

Heti 5-6 alkalom simán megvan, de van mikor napi több is.

Étvágy kérdése.


Én pl azokat az együttléteket szeretem, amikor igazán izzik körülöttünk a levegő. Mikor csak nyögdécselek a vágytól és már alig várom, hogy elkezdődjön, de még húz...


De van olyan is, mikor nekem semmi kedvem hozzá, de látom rajta, hogy ő majd' megvesz. Olyankor próbálok magamon erőt venni és kedvet csinálni a dolgohoz, de nem mindig sikerül. Ilyenkor én is és ő is úgy érzi, hogy muszájból teszem, de van mikor közben kapok hozzá kedvet. Szóval nagyon változó.


Mindenképpen a minőségen van a hangsúly. Hiába van napi 10 orgazmusom, ha közben nincs szenvedély...

2016. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nagyon változó, de alapvetően nem igénylem túl sokszor, tehát naponta többször biztosan nem. Meg egyébként is volt, hogy csak leszoptam a srácot, és annyi volt.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem fontos, nekem nagyon kell a vonzalom egy kapcsolathoz.

2016. máj. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a szex a szerelem fizikai megtestesülése. Mindig akkor kezdtem a barátomnak magyarázni a beképzelt elhidegülésünkről, kapcsolati válságunkról, amikor egy ideje már nem volt szex. Ennélfogva számomra a mennyiség is fontos a minőség mellett (nyilván a minőség mindenkinek fontos, elvégre nem csak húzom a vonalkákat, hogy na, mára ez is megvolt, hanem élvezni is akarom és örülni az eseménynek, várni és vágyni rá, az meg csak JÓ szex esetén van). De nem a napi több, az talán sok lenne nekem. Tényleg inkább érzelmi alapon van rá szükségem, naponta-kétnaponta, de rugalmas vagyok, tudok várni ha kell, csak a fent említett problémákat fogom beképzelni magamnak :D Nekem is van még hova fejlődnöm párkapcsolati téren, na.
2016. máj. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon fontos a szex a kapcsolatban, és azt vallom, hogy ha két fél szexuálisan nem illik össze (összeegyeztethetetlenek az igények, vágyak, nem lehet kompromisszumot kötni), akkor az ugyanolyan szintű megoldhatatlan probléma, mint ha más szempontból nem illenek össze. Az ilyesminek nálam szakítás lenne a vége (de nem volt még olyan élményem, hogy kifejezetten a szexualitással lett volna gond). Nem mondom, hogy minden ettől függ, de nem függ ettől kevésbé, mint az élet más területein való összepasszolástól (pl. életvitel, világnézet, célok, tervek, kölcsönös érzelmek).

A szex számomra két ember intim kapcsolatának egy magas szintjét képviseli (emiatt képtelen lennék egyéjszakás kalandokra, szexkapcsolatra, vagy kettőnél többszemélyes szexre). Alapvetően nincs nagy étvágyam, de nagyon szeretem a szexualitást megélni, átlagosan azt mondhatjuk hogy 1-3 naponta van igényem rá, de azért változó valamennyire ez a dolog. Számomra is nagyon fontos a minőség, de hálistennek a párommal erre mindketten törekszünk :)

21N

2016. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

"két fél szexuálisan nem illik össze"

Ilyen nincs! Csak olyan van, hogy a nő nem odaadó!

2016. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos.. Es ha esetleg fáradtság miatt elutasít a párom nagyon rosszul esik. Van h napi többször van h 2-3 naponta de minősége számít legyen benne érzelem is.. 22N
2016. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6-os... Hadd reagáljak a hülyeségedre!


- Ha a nő hüvelye nagyon-nagyon szűk, nehezen tágul, ráadásul kifejezetten rövid is, az mit tud kezdeni egy 20+ centis pénisszel, ami esetleg még vastag is? Nincs az a technika, ami által begyömöszölhetővé válik fájdalom, sebek, vérzés nélkül! A két fél nem illik össze, az adottságaik miatt. A lánynak kisebb pénisz kell, a férfinek pedig rugalmasabb és nagyobb hüvelyű lány.


- Ha az egyik félnek a szexuális étvágya jóval nagyobb, mint a másik félnek, viszont mind a ketten a monogámia hívei, nem szeretnének sem nyitott kapcsolatot, sem több személyt bevonni a szexbe, akkor nem igazán lehet megoldani a helyzetet. Ha az egyikük (mindegy milyen nemű) napi 3-4 szexet kíván, a másik pedig mondjuk heti 1-et, mindketten teljesen egészségesek és normálisak, de nem fognak tudni kompromisszumot kötni anélkül, hogy az egyikük ne sérülne. Vagy az egyiküknek kell lemondani egy csomó szexről, vagy a másikuknak kell magára erőszakolni egy csomó szexet, amire nem vágyik.


- Ha a két fél szexuális vágyai nagyon eltérőek, olyannyira, hogy lényegében nem tud egyikük sem igazán kielégülni, mivel a másik nem tudja és nem is szeretné azt nyújtani, amire vágynak, akkor az is veszett ügy. És még rengeteg hasonló esetet lehetne felhozni. Persze ha nem megy a szex elsőre, az még nem jelenti azt, hogy a felek nem illenek össze,

2016. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, elküldtem hamarabb...


Szóval nem jelenti feltétlenül azt, hogy nem illenek össze, mert össze kell csiszolódni, alkalmazkodni kell egymáshoz, meg kell ismerni és tanulni a másik vágyait, elvárásait, és ha lehet ezekhez igazodni sérülés nélkül, az úgy oké. Ha nem lehet, az nem annyira oké.


"Csak olyan van, hogy a nő nem odaadó!" - Ez a gondolat pedig hihetetlen szánalmas... Gondolom ezek szerint te minden általam felsorolt problematikás helyzetre azt mondod, hogy de ez is megoldható, ha a nő sokkal odaadóbb. Hiszen a nő ha igazán odaadó, akkor lemond a saját vágyairól, igényeiről, kizárólag a férfi érdekeit nézi, és engedelmeskedik azoknak bármi áron. Nem baj, ha fáj neki, ha minden szex sérülésekkel jár, nem baj, ha ő nem élvezi, szenved lelkileg és/vagy fizikailag, a lényeg, hogy elég odaadó legyen, ugye? Nem baj, ha neki nincs kedve annyiszor szexelni, elég ha leszopja négyszer egy nap a párját, nem baj, ha ezt sem szeretné minden alkalommal, tegye meg, mert attól lesz nő, nemde? Az sem baj, ha esetleg több szexre vágyik, mint a partnere, szeretné megélni a szexualitását, szeretné, ha kielégülnének a vágyai, ezeket inkább nyomja el, mert neki nincs ehhez joga, csak a férfinek?

2016. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kor függő is. A válaszadók válaszaival huszonévesen én is egyetértenék, de 44 évesen 3 gyerekkel már nem így gondolkodik az ember.A családi élet le tudja szívni az embert és olyankor az is elég, ha csak összebújva alszunk, mert másra nincs energia. Ezt 20-30 évesen el sem tudtam volna képzelni.Minden nap reggel-este szex. Ez volt a minimum. Ma már egy röpke numera a gyakori, de kielégítő, mert ismerjük egymást már. Persze az időigényes minőségi szex is van, csak ritkábban. Egyébként a gyerekek úgy rá tudnak érezni az eseményre, hogy ritkán nem zavarnak be. :-)
2016. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!