Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Huszonéves lányok. Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok. Számotokra mit jelent a szex? Milyen gyakran igényled, mekkora súlya van egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van aki szerint nagyon fontos, attól függ minden. Van aki minden nap, naponta többször kívánja, van aki csak néhány naponta, van aki hetente. Te hogy vagy ezzel a dologgal?


Én férfiként a mennyiség helyett inkább a minőséget helyezném előtérbe.


2016. máj. 6. 00:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Haha 10 es nagyon igazad van! Tényleg így van és komolyan mondom pont akkor nem akarnak elaludni mikor tervben van az együttlét.
2016. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon fontos nekem, testileg is és lelkileg is. Kb napi 5-6-szor igénylem, és most sikerült olyan párt találnom, aki szintén, úgyhogy teljes a boldogság :D

Az exeimmel lényegében erre ment rá a kapcsolat, nem akartak velem lefeküdni annyiszor, ezáltal romlott az önbizalmam, feszült voltam, sokat veszekedtünk.

Jó és sok szex nélkül én nem érzem jól magam egy kapcsolatban, és nem is csak azért mert ki kell pipálnom a napi x orgazmust.. Ha nem megyek el, ha fél percig tart egy menet, akkor is KELL, hogy érezzem, hogy kíván a másik, én ezt nagyon fontosnak tartom, ennyi. Megértem azt is, aki kevesebbet igényel, de olyannal nem tudnék boldog kapcsolatban lenni.

22L

2016. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, az itteni átlaghoz képest én egész kevés szexet igénylek:D Ha együtt laknánk a párommal, akkor nekem két-három naponta elég lenne szerintem.

De valaki árulja már el nekem, hogy aki napi 5-6 szexet igényel, az mégis mit csinál? Nem dolgozik? Egész nap otthon van vagy mi?

2016. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"De valaki árulja már el nekem, hogy aki napi 5-6 szexet igényel, az mégis mit csinál? Nem dolgozik? Egész nap otthon van vagy mi?"

4-5 körül már otthon vagyunk, sok idő van akkor éjfélig (éjfél körül szoktunk elaludni), plusz reggel.. oké, van, hogy csak napi 2-3 jön össze, de annyi minimum.

2016. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És akkor ki az aki főz mos takarít? Hobbi? Egyéb program? :D
2016. máj. 6. 20:31
 16/22 anonim ***** válasza:
Közben be lehet sűríteni, de mondtam, az 5-6 azért nem mindig sikerül, az inkább hétvégéken, de 2-3 minimum, ez egyszer reggel, kétszer lefekvéskor, nem olyan sok az.
2016. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

" Ha nem megyek el, ha fél percig tart egy menet, akkor is KELL, hogy érezzem, hogy kíván a másik, én ezt nagyon fontosnak tartom, ennyi."

Szerintem elég nagy önbizalomhiányban szenvedsz. Gyerekkorodban valami miatt gátolva voltál. Nem egészséges, hogy a szex adja neked a biztonságot, hogy kíván a másik. Mi lesz később? Egy életen át ezt nem lehet, főleg, hogy a férfiak nem robotok. Most még bírja, de 5 év múlva ezért fogtok szétmenni? Meg kéne találnod egy párkapcsolatban azt, hogy a szexen kívül mi adhat neked még biztonságot, mi az amitől úgy érzed ,hogy kellesz a másiknak.

2016. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ma 12:05

Kifejezetten úgy értettem, hogy szex terén kelljek neki, egyébként biztonságban és jól érzem magam a párommal, de nem tudnám elviselni, ha nem kívánna. Voltam már olyan kapcsolatban, soha többé..

Gondolom 5 év múlva én se fogom ennyiszer kívánni.

2016. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos mióta megismertem a barátomat. Korábban nem érdekelt annyira, inkább csak az elvárások miatt szexeltem, nem élvezetből. De mióta a szerelmemmel vagyok, teljesen más, nem érzem magam zavarban, nincsenek tabuk, felszabadult vagyok, és a szex a másikkal való lehető legintimebb, legközelebbi kapcsolat, amikor tényleg eggyé válunk testileg is. Az, hogy mennyiszer, változó. Napi egyszer, estefelé biztosan kívánom, néha napközben is jól esik egy menet. De reggel, délelőtt soha nem kívánom. Szóval olyan napi 1-2.
2016. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
15:40 és az fel sem merült benned, hogy akkor is kíván a párod ha nem csináljátok napi 5x?
2016. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!