Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatban a jo szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban a jo szex meddig tudja kompenzálni a másik fél jellemhibáit, a veszekedéseket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A kapcsolat végéig.
2016. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálam 2 évig és 3 hónapig tudta.

Mai fejjel már inkább csak 3 percig(ha belehúzok 2 is elég).

2016. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semeddig. Ha veszekedtünk baromira nem volt kedvem ágyba bújni vele....én nem tudtam úgy működni hogy este bebújunk az ágyba és az egész napi veszekedés csak úgy törlődik....
2016. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Függ a jellemhibától és a veszekedések mennyigétől. Nálam, ha nem vészes és extra jó a szex, akkor elég sok ideig.
2016. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Bármeddig. Hosszú lenne felsorolni, hány olyan kapcsolatot láttam, ahol a fazon rommá alázza, kihasználja, anyagilag lehúzza, stb. a nőt, emellett alapból egy szánalmas p..cs, de mivel az első alkalmakkor jó alaposan megdugta a csajt, ezért onnantól több-kevesebb mosolyszünet után mindig folytatódott a történet.

Igazán vége meg csak akkor volt, amikor jött egy másik pasi, mert még szakítás után is a csajok futottak a (ex)pasijuk után - jaj még egy búcsúszex, jaj még néha találkozzuk, jaj amúgy nem vagy te olyan rossz ember. Átlagnál bőven értelmesebb nőktől is láttam ilyet, szóval nem ellenérv, hogy ilyet csak üresfejű plázaribik szoktak :)

2016. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudja.
2016. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja-ja a fas.zért reszkető pina sok mindent elnéz
2016. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 VirágésBence ***** válasza:
Ha a kapcsolatban két intelligens fél van? Max 3 hónapig, egyéb esetekben akár évekig is.
2016. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy veszekedős, szar kapcsolatban már vagy nem szexelek a másikkal, vagy csak ritkán de akkor se élvezem már. Nekem olyan nincs, hogy nem jó maga a kapcsolat, de a szexet élvezem. Azzal jó a szex akivel a szexen kívül eltöltött közös idő is jól telik.
2016. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, az adott embernek mi fontos. Van, akinek a szex a legfontosabb.


Nálam sztem max. 1-2 hónapig működne úgy, hogy közben megbeszélem a másikkal a dolgot. Ha nincs változás, ennél többet nem pazarlok el az életemből, biztos van más is, aki ennyire jó :D.

2016. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!