Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mennyi időt töltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt töltetek együtt a párotokkal? +kor? +együtt éltek-e?

Figyelt kérdés
Ez több, vagy kevesebb, mint amennyit igényeltek?
2016. máj. 8. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemisták vagyunk, szóval az együtt töltött időnk az erősen függ az egyetemtől.

Hétköznapokon vannak közös óráink, plusz órák után is igyekszünk annyi időt együtt tölteni, amennyit csak tudunk. Például hétfőn elég keveset vagyunk kettesben, mert este végzünk, míg mondjuk kedden kora délután végzünk és ilyenkor kirándulgatni is el tudunk menni a város környékén. Persze ha van valami zh, vizsga, vagy beadandó, akkor nincs mese, tanulni kell és máris sokkal kevesebbet vagyunk együtt.

Hétvégéken nem sokszor találkozunk, mivel általában csütörtökön vagy pénteken hazamegyünk, mert kolisok vagyunk. Persze vannak alkalmak, hogy fenn maradunk, vagy ilyenkor szoktuk meglátogatni egymás családját is.

20 évesek vagyunk és nem élünk együtt.

2016. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

23/L 29/F nem élünk együtt

Hétvégéből másfél napot + naponta 15 percet (aki később megy egyetemre/munkába az beugrik a másikhoz ennyi időre reggel).

Nyilván kevesebb, mint amennyit szeretnénk, de mindketten egyetemisták vagyunk és dolgozunk is, úgyhogy a vizsgaidőszak végéig kibbírjuk. Nyaranta többet szoktunk együttlenni, meg most ő lediplomázik, és nekem is utolsó félévem jön, úgyhogy bizakodó vagyok.

2016. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2016. máj. 8. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a múlt héten tudtuk összehozni, hogy azonos beosztásban dolgozzunk, így minden második héten még hazajönni is együtt tudunk (ő pont odaér a munkahelyemhez, mire végzek). Az estéket együtt tudjuk tölteni.

A hétvége változó: mivel két műszakban dolgozunk, csak a hétvége jut a hobbijainkra, így előfordul, hogy nincs sok időnk egymásra. De azért amennyi kell, annyi van.

2016. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy helyen dolgozunk, ott mindig együtt ebédelünk, napközben összefutunk amikor van szünetünk. Hétköznap 3-4 délutánt együtt töltünk, a hétvégéket pedig teljes egészében. Még nem élünk együtt, 25 évesek vagyunk.
2016. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi az lemaradt, hogy eddig elég volt, de mostanában már kezdjük kevesellni, szóval tervezgetjük az összeköltözést. :)
2016. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egyetemista vagyok, ő dolgozik egy másik városban, kb 30 km-re Pesttől. A hétvégék felét töltöm nála, vagy péntek délután megyek hozzá és szombaton megyek haza a szüleimhez, vagy pedig szombat délután megyek hozzá otthonról, és hétfő reggel jövök vissza Pestre. Emellett szerda délután megyek hozzá, és csütörtök reggel jövök vissza.

Persze ez kevesebb, mint amennyit igényelnénk, de így is egész sokat tudunk együtt lenni a körülményekhez képest, az alatt végig egymással foglalkozunk, és lassan összeköltözünk majd.

22L és 23F

2016. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hétvégén vagyunk együtt, ez általában szombat reggeltől/délutántól hétfő reggelig, ha úgy alakul, akkor péntektől. Ez a biztos, ezen kívül néha sikerül hétközben iy egy délután, de ez sajnos nem rendszeres. Alapvetően elég messze lakunk egymástól (olyan 80 km-re, de ugyanabban a városban tanulunk/dolgozunk, csak az órarend, munkabeosztás olyan, hogy nem mindig sikerül a találkozo. Csak úgy átmenni egymáshoz meg nem tudunk nyilván.

Ez kevés, de jobb mint a semmi :) Igazából én sem meg ő sem igényeljük az állandóan egymáson lógást, picit azért lehetne több, reméljük idővel lesz is.

9 hónapja együtt, 27/F 22/L

2016. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 21vagyok parom 29, egyutt elunk 3 eve nekem 4 oras munkam van neki 8 ezen kivul edzeni is eljar.. en itthon pihizek kismamakent :) pont eleg amennyit egyutt tudunk lenni.. mondjuk mostanaban a hormonok miatt nyugos vagyok ha sokaig vagyok egyedul :)
2016. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!