Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viszonyulnátok ilyen szerepekhez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A hétköznapi életben egyenrangúak lennétek a párotokkal, viszont szexualitásban a fiú teljesen a lány alárendeltje lenne. Úgy értve, hogy például a lány teljes mértékű kielégülése lenne az első számú szempont, a fiú részéről is. A fiú erényövet kellene viseljen, és csak a lány veheti le róla. Ezt úgy lehetne bebiztosítani, hogy a lánynál legyen az erényöv kulcsa. :) A lényeg, hogy a fiúnak mindig meg kellene küzdenie a lány kegyeiért, és csak akkor elégülhetne ki a fiú is, ha a lány úgy látja jónak, pl. mert engedelmesnek tartotta. Hogy éreznétek magatokat ilyen kapcsolatban? :)

2016. máj. 11. 00:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nincsenek ilyen irányú vágyaim, nem vonz ez a fajta felállás az ágyban.
2016. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
A férfi erényöv nekem mindig visszataszító volt... megértem a motivációt, biztosan van, aki vevő rá, de nem ismerek ilyen nőt.
2016. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

A fiúk és a lànyok inkább csak tanuljanak szex helyett. Amit te akartál írni az a férfi és a nő.


Szánalmasnak tartom az ilyet női szemmel, de biztos van akinek bejön.

2016. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Hát nyilván ez egy kis százaléknak izgató, azért fétis, inkább az a meglepő, hogy ennyi válasz közül három már pozitív.

Én nem szeretnék ilyen kapcsolatban lenni, inkább nekem vannak sub hajlamaim. Tetszik, ha néha piszkálhatom, vagy zavarba hozhatom a férfit, aki tetszik, vagy akit szeretek, de ez eddig terjed.

2016. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem tök álszent, hogy ha egy férfi akar nőt alázni az ma már menő, és kötelező elfogadni, sőt szinte csinálni is, fordítva meg lenézik őket...

Nekem lehet hogy tetszene, de csak lightos formában és az erényöv nélkül. Plusz a való életben legyen azért férfias az illető. Mármint nem úgy férfias, hogy engem próbál ledominálni hanem hogy legyen meg a határozottsága, bátorsága a saját életében, férfias kinézete... De szerintem a pasinak nem biztos, hogy tetszene az ok amiért nekem ez megfordul a fejemben. :D

2016. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miért lenne kötelező a nőnek szexuálisan alárendelődni? Nem hiszem hogy sokan vannak akik fordított felállásban, keményvonalasan tolják a bdsm-et...
2016. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
10. válaszoló, a hétköznapi életben is nagyon kedvesnek tartom magam, és a barátnőmnek nagyon segítőkész lennék. Viszont a határozottságom is meglenne, szóval szó sincs itt afféle papucsságról, amelyet esetleg sokan képzelnek. Gondolkodásilag független vagyok, és nincs szó valódi elnyomásról, mert megbeszélés alapon történne minden, csak egyszerűen a szexualitás terén szeretem a női irányítást. :) De a házimunkát illetően sem hagynám, hogy mindent a nő csináljon; akármennyire is szokás ez, én nem látom jó szemmel.
2016. máj. 12. 00:33
 18/24 anonim ***** válasza:
35%

kiábrándító.

Egyenrangú párkapcsolatra vágyok. Szexben is. A szerelem része a szex. És a szex része a szerelem. Egy ilyen szerepjátéknak viszont köze sincs a szerelemhez. Ezt akárkivel meg lehet csinálni. viszont a a szeretkezés. amiben érzelmek is vannak, na az nem megy mindenkivel...

2016. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%

18as

Bár nekem se hasonlít a kérdező ízléséhez a szexuális érdeklődésem, mégsem túl kedves tőled, hogy mínősítgeted mások kapcsolatát. Ez ízlés kérdése, a szerelem, vonzalom ugyanúgy jelen lehet egy ilyen kapcsolatban.

2016. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én Szeretem ha a férfi irányít az ágyan..

:)

És nem hiszem hogy vonzódnék egy férfihez aki alárendelt szerepet tölt be az ágyban, vagy az életben...


Nem mellesleg legtöbb nőnek nincs szüksége "erényövre" és "kulcsra" Hogy irányítani tudjon ha úgy tartja kedve...

2016. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!