Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a nőnek saját lakása van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőnek saját lakása van, a férfinak albérlete. Ki vesse fel az összeköltözést?

Figyelt kérdés
És mi az a pont,ami után időszerű erről beszélni?

2016. máj. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pontot ti tudjátok, mivel a nőnek van saját lakása célszerűbb lenne oda költözni ketten szóval neki kéne felvetni!
2016. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagyon jó pasiról van szó, én felvetném nőkét. Akár pár hónap után is lehetne róla szó. Egyébként meg nem valami életszerű egy pasit beköltöztetni magamhoz.
2016. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő :) Később szeretnék vele összeköltözni,csak gondolom ő sem fogja azt mondani,hogy nem fizetem tovább az albit, odaköltözöm hozzád.
2016. máj. 28. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az vesse fel, akinek lakása van (miért ne szólhatna bele a nő a saját kapcsolata irányításába?) a pontot meg ti tudjátok...
2016. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, párom kezdett célozgatni az összeköltözésre, én pedig jeleztem, hogy olyan formában tudom elképzelni, hogy ő költözik hozzám. Kb. félév után merült fel.
2016. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiko azt gondoljátok, hogy már ott tart a kapcsolatotok, akkor. Szerintem bárki felvetheti, nem kell ezen problémézni. Ha te veted fel, konkrétan mondhatod neki, hogy odaköltözhetne hozzád. Ha ő, akkor csak annyit fog mondani, hogy összeköltözhetnétek, és neked kell erre felajánlani hogy költözzön hozzád.


De amíg ebből ekkora dilemma van, hogy ki vesse fel az összeköltözést, még nem hiszem, hogy ott tartotok...

2016. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!