Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet akkor tenni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet akkor tenni, ha egy kicsit elkapkodtuk az összeköltözést?

Figyelt kérdés

Két hónap után költöztünk össze és most leszünk egy éve együtt. Lányként úgy érzem, hogy a párom már mindent természetesen vesz és bele lustult a kapcsolatba. Nincs meg az az érzés már. Szeretni szeretem, jól megvagyunk. De úgy érzem valami hiányzik. De nem tudom, hogy mi.


Köszönöm a válaszokat.

26L


2016. márc. 21. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem volt korai. Talán a párodból hiányzik valami, amit nem találsz. Ha 1 év után költöztök össze, ugyan az lenne a helyzet, valami hiányozna. Szokták mondani, lakva ismerszik meg az ember. Te magad írtad, hogy bele lustult a kapcsolatba.
2016. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Lakva ismeri meg az ember a párját.....sokat vagytok együtt, nem lehet folyton színészkedni, lassan eltűnik az intimitás a kapcsolatotokból. Ez van ha két ember túl gyakran látja egymást, mondhatni besokallnak egymástól. Sok Nő ilyenkor úgy dönt, hogy bevállal egy gyereket, mert ezzel a kapcsolatot új szintre helyezi, másrészt nem lesz felesleges energiája hogy a hibákat keresse a másikban. Ilyenkor minden felborul és kezdődhet elölről az összecsiszolódás. Lehet hogy nem a mostani pasid az igazi, akkor meg be kell vállalni az egyedül létet, és megmérettetni magad a való világban...ehhez magabiztosság kell és erős jellem.

38F

2016. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom hogy ezt kell mondjam, de azok közé a lányok közé tartozol akik lakásért cserébe szexelnek.
2016. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te Panna, honnan veszed, hogy a lány költözött a sráchoz és hogy csak ezért fekszik le vele? Hogy lehet valakiben ekkora rosszindulat? Vagy csak magadból indulsz ki?
2016. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor 10 hónapja éltek együtt?


Sajna azt sokszor látom, hogy az elején "viselkedik" az egyik fél... aztán amikor úgy érzi, már révbe ért, kezd fárasztóvá válni ez, és AKKOR kezded megismerni, milyen is ő, igazából.


Hát ilyen.

És még 10 hónap múlva.. épp ma olvastam egy kérdést, se program, se beszélgetés, a lány házicseléd, a pasi meg TV-t néz, játszik a gépen... ennyi

2016. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pannával nem kell foglalkozni, az egy idióta. Nekem már az x. privit írja, hogy mekkora r.b.nc vagyok...


Kérdező: próbáljátok feldobni a napjaitokat, közös programokkal, mert így szakítás lesz a vége. Nálunk is ez volt, összeköltözés, aztán hopp, sehová nem járunk kettesben, vagy álló nap melózik, hétvégén alszik, meg lustul... egy év után szakítottunk.

2016. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!