Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most akarunk összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akarunk összeköltözni a párommal, de engem zavar hogy dohányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig ha együtt voltunk nem tette, de ugye ha 0-24 együtt lakunk majd, muszáj lesz neki. Engem pedig zavar a szag, fáj tőle a fejem.
2016. máj. 31. 09:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred hogy menjen ki az udvarra\erkélyre dohányozni.
2016. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg hogy a házban nem gyújt rá és ha cigizik más nem egy rágot vegyen be vagy bármi!
2016. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De pl a ruháján is érezni, és akkor a ruháim is átveszik ezt a szagot...
2016. máj. 31. 09:49
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Én abbahagytam a párom kedvéért... Nehez volt,hiányzik de engem zavart,hogy tudom őt zavarja. :D Ha mar magam miatt nem,legalább miatta letettem. Minden más kifogás,hogy ezért meg azért nem tudja letenni valaki... Ugy dontottem a parom iranti szeretet erősebb mint a cigaretta. Szomorunak talalom ha valaki ezt nem igy gondolja es a cigarettat a parja ele helyezi. Mondom ezt majdnem 7 evnyi dohányzás után.


Az lenne a minimum tőle,hogy kint dohanyozzon,es utana mosson arcot,kezet,fogat... Eleinte ez volt magam felé a minimum elvárás,hisz tudtam a párom utálja,es en nem akarok kellemetlenséget okozni neki,még ennyit sem. Szamomra igy volt normális.

2016. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Ne költözzetek össze! Össze fogtok veszni, ha mégis. Valószínűleg ez nem egy örökké tartó kapcsolat lesz.
2016. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

# 3: azért szerintem kicsit túlparázod... ha annyira szörnyű lenne a helyzet, mint ahogy most látod, akkor eleve nem tudnál vele lenni, hiszen folyamatosan cigiszagú lenne.

Én dohányzom, a párom nem. Ki szoktam menni cigizni (soha nem dohányoztam lakásban), utána megmosdok, fogat mosok.

Van, hogy enyhén érzi rajtam egy rövid ideig, ez kb. 5 perc. Elég érzékeny a szaglása, de még soha nem panaszkodott arra, hogy a ruhái átvették volna a szagot, pedig én szoktam a jelenlétében is dohányozni (szabadban).

2016. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "csomag" része. Gondolom nem titkolta el az ismerkedés alatt, hogy dohányzik. Akkor mi olyan meglepő most ebben? Vagy eleve csak rövidtávra terveztél vele? Akkor pedig mond meg neki: "egy-két éjszakára még elmegy, de tartósan zavar a cigi"
2016. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen okokból nem jövök össze még járogatás szintjén sem dohányzóval. Megváltoztatni nem tudod, csak ha ő akar változtatni ezen. Vagy elfogadod így, vagy azt mondod, hogy neked ez így nem fog működni, és akkor kerestek mást.
2016. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is az a helyzet mint #6-osnál, csak én a nemdohányzó fél vagyok. Én nem várom el tőle, hogy mosakodjon/mosson fogat, csak annyit szoktam kérni, hogy amíg a szag el nem gyengül (kb. öt perc) még maradjon lent vagy foglalja el magát valamivel. Persze ha egyszer-egyszer megérzem rajta, az nem zavar annyira.


Kérdező, neked meg szerintem ezt jóval korábban kellett volna átgondolnod! Amikor megtudtad, hogy dohányzik, már meg kellett volna kérdezned magadtól, hogy tudsz-e dohányossal együttélni. Ha nem, hát nem, inkább derüljön ki korán. Most hogy már belementél, nem tudsz mit tenni.

2016. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg rávenni, hogy e-cigizzen. Nálunk ez működött, ennél az sem zavar, ha mellettem szívja, nem büdös, nem füstös, nem veszik be a ruhák.
2016. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!