Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotok egésznap a facebookon logna? és hiába szolnátok, hogy ez zavar? Akkor is ezt csinálná, kommentek posztok alá irkálna, szinte egésznap! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

1. csak akkor csinál ilyet az ember, ha üres az élete, nincs hobbija, ezért így akarja eltölteni az idejét, ahelyett, hogy valami értelmeset is csinálna

2. szimplán üregkitöltő az egész

3. az ilyen ember függő

4. az ilyen embernek nincs munkája?


Leülnék vele, szépen megbeszélném vele, hogy magyarázza el nekem, hogy mire jó ez az egész kompenzációs dolog, miért nem tudja mással eltölteni az idejét.

Ha nem változna, akkor szakítanék vele. Függő üres emberrel, akinek semmi célja az életben nem élek együtt.

2016. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Internetfüggő. Ha magától nem tud változtatni, kérjetek külső segítséget.

[link]

2016. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem fb-zek, a párom sem, nem is értem miért használják ennyien ezt az oldalt...
2016. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mellettem a párom ezt csinálná, az azt jelentené, hogy függő, illetve hogy nem vagyunk egymáshoz valók, és nem folytatnám a kapcsolatot. Én is van úgy, hogy ha nincs más dolgom, nincs kedvem semmihez, nincs társaságom, pocsék az idő, a neten lógok, de ha van más, simán le tudok szakadni, és képes vagyok nélkülözni, nem csak pár percre... :-) Szóval ha van kivel mást csinálni, nem lógok a neten nonstop.
2016. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!