Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gyakori, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a nő rákényszeríti a félrelépéséből származó zabigyerek nevelését a gyanútlan párjára?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Hajaj, nem véletlenül van, hogy tőlünk nyugatra nem egy országban tiltva van az egyszerű apasági teszt, kb csak hatösági határozattal lehet elvégezni.
2016. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
hány férfi kényszeriti a nőkre az elöző házasságból való gyerekét
2016. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Csontvelő-donor vizsgálatkor az esetek kb. 30%-nál az apa alkalmatlan a donor szerepre, mert nem ő a valódi apa.
2016. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

2.


Ott van választása.

Itt a nő abban a hitben hagyja, hogy ő az apa.

Az a legjobb mikor még gyerektartást is fizet.

2016. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell olyan nővel kfélned, akiről tudod, hogy előző éjjel mással hentergett. Amúgy meg itthon bármikor kérhetsz apasági vizsgálatot, ha úgy érzed, hogy át akar vágni a hölgyike. Viszont házasságban vélelmezik, hogy a férj a gyerek apja.Ha te nem akarsz kakukktojást nevelni, akkor te se tojj bele más fészkébe. :)
2016. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

"a.Ha te nem akarsz kakukktojást nevelni, akkor te se tojj bele más fészkébe. :)"



Te mit szedsz ilyenkor?

2016. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Te ostoba!

Mi a garancia arra, hogy ha ő nem csinál másnak, neki se fognak?

Úgy próbálod meg beállítani, mintha ez így működne, hogy aki így járt, az megérdemli, mert ő is így tett.

2016. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Te nem a nőkben nem bízol, hanem a férfiakban. Épp azt mondom, hogy ne tojjatok egymás fészkébe. Amíg divat lesz nálatok strigulát húzni a férjes szukákkal való dugásból addig ne csodálkozz, ha majd a felséged is zabigyereket fog szülni neked. A lelendő feleségedre garanciát csak te tudsz majd vállalni, mégpedig a közös erkölcsösségetekkel. Ja, hogy oda a bizalom minden téren? Jól látod, én is így gondolom. Te is, én is, és rajtunk kívül még sok ezren szenvedői ennek a szabados világnak. Nem én b-ctam el ezt a világot, ne velem morogj miatta.
2016. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyire gyakori, de én pl ismerek ilyen nőt. Ott jó másfél évvel a gyerek születése után derült ki. Illetve konkrét dns teszt nem volt, csak annyi, hogy a gyerek kórházba került, és ott kiderült, hogy nem stimmel a vércsoportja se az anyjáéval, sem azzal a sráccal aki a saját gyerekének hitte a kicsit. Akkor csalta meg a párját a csaj, amikor az elutazott 1 hétre. Nem védekeztek. A srác otthagyta őket.
2016. jún. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

59%



Ugye ez nem komoly? Mi az, hogy divat? Miért, szerinted csak a férfiakon múlik? Hogy tudna már garanciát vállalni a feleségére?Hány éves vagy, 16?Elég gyerekesen gondolkozol.

2016. jún. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!