Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Külföldi ismerősömmel szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi ismerősömmel szeretnék találkozni, tippek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szia! Kedveltem nyelveket tanulni, így egy alkalmazásra regisztráltam bő 4-5 éve ahol megismerkedhettem anyanyelviekkel is, egy sráccal kifejezetten jóban lettem, tartottuk a kapcsolatot még 3 év után is, videochateltünk, telefonáltunk. A nyelvét azóta folyékonyan beszélem, szeretném ha találkoznánk végre. :)

Probléma az egyetem, eléggé röghöz vagyok kötve, szüleimmel élek, egyetem után költöznék el. Ha élőben is minden passzol, szívesen látnám a srácot a jövőmben, de találkozni kéne természetesen. Nem európai állampolgár, így összességében csak 1-2 napot tölteni együtt nem érné meg, 1-2 héten gondolkodtam. Szüleimnek nem meséltem eddig erről, viszont ha a találkozást meg szeretnénk oldani mindenképpen szükséges lesz, így elsősorban az a kérdésem, hogy hogyan vezessem fel nekik, hiszen előny lenne, ha nálunk tudna maradni ez idő alatt. Édesapám mutat enyhe rasszista tendenciát, ami esetemben nem sugall sok jót így természetesen félek attól, hogy nem támogatnának. Mivel nem rendelkezek önálló egzisztenciával, csupán csekély spórolt pénzzel, így más opcióm nem nagyon lenne. Finoman kéne felvezetni, ha bármi ötleted van szívesen meghallgatlak. :) Összeköltözést későbbiekben majd meg lehetne oldani, 3 év múlva végez az egyetemmel, viszont az első találkozásig nem szeretnék ennyit várni, fontos a szüleim támogatása ezért.


máj. 12. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem olvastam el, de tuti, hogy valami arab a gyerek. Azok tudják így behalozni az európai nőket.
máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Jaj, plusz nagy összeget tennék rá, hogy tuti, hogy interpalson találta a palit, ezer és egy ilyen történet van, hogy kisemmizett senki nők lettek, mert anyagilag totál lehuztak őket a pasik. Van már külön facebook csoport is erre amúgy amerikai, angol oldalakon.
máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért mindenáron a szüleidhez akarod vinni, a srác nem tud kivenni egy hétre egy szobát?
máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 nem arab:)
máj. 12. 15:57
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Akár.Lehet így megoldhatóbb a story, köszi szépen.
máj. 12. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:

"szeretném ha találkoznánk végre"

Ő is szeretne veled találkozni? Beszéltetek már erről?

máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 igen.
máj. 12. 22:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el diakmunkazni, vagy vegezz mellekallast, hogy legyen sajat penzed.

Sracot meg hivd meg magyarorszagra, vegyen ki egy szallast.

máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak aztán nehogy valami romantikus csaló legyen. ☝️

Amúgy meg mi honnan tudjuk a választ erre? A szüleidet kéne megkérdezni, ha engedik ok, ha nem akkor srác intézzen magának szállást. Én ezt a megoldást látom.

máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ha van otthon a torok kéményseprőjének családja? Csak x ezer km-ről letagadja??
máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!