Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen érzés úgy szexelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés úgy szexelni a pároddal, hogy ő közben nézi a focimeccset, és a TV-nek dumál?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Én a meccsnéző oldalt erősitem :D nekem ugyan olyan mint amikor nem nézek közben tv-t.
2016. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Tartósan együttélők nem szexelnek, ez alap, fölösleges a kérdés.
2016. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Vagy a TV-t vágnám ki, vagy a páromat.
2016. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gólra élvez, vagy bármikor ?
2016. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Szexelj mással. Ő nézheti a tv-t, rád meg figyel valaki más. :)
2016. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen nincs! Az nem szex, max. páros maszturbácio.
2016. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Minek pont meccs közben kell szexelni vele? Ha nem bírod kivárni a meccs végét, akkor tűrd el, hogy a tv-nek dumál....
2016. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, egyikünk se néz focit.
2016. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ha meccs van, szex nincs. Ha szex van, más nincs.
2016. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha focibu*z*i lenne, akkor nyilvánvalóan nem szexelnénk meccs közben. Még ha engem nem is érdekel, attól még tiszteletben tartom az ő érdeklődési körét. Másfél órát meg azért csak kibírok én is.


Másrészt meg, ha szex közben filmet/sorozatot/meccset/bármi mást néz, akkor a szex abban a pillanatban véget ér, hogy ezt észreveszem. Nem fogom magam ráerőszakolni másra, ha neki nincs kedve hozzá, akkor nem kell csinálni. Ennyitől nem fogok még szakítani, de komoly sértődésre és megbántódásra érdemes felkészülnie. Esetleg vitára, ha nem egyből a lábaim előtti bocsánatkérős esedezéssel reagál a szex befejeztére.

2016. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!