Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nektek nőtt az étvágya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nőtt az étvágyatok?

Figyelt kérdés
Ugye ha nem vagytok a barátotokkal, megoldjátok a masztival. De ha együtt éltek ott van ő is. Nőtt az étvágyatok miután összeköltöztetek? Ha igen, akkor mennyire? N

2016. jún. 18. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csökkent!
2016. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor össze költöztünk nőtt, de most már kezd csökkenni. Ő alapból sem annyira szenvedélyes, én fáradt vagyok mert rengeteget dolgozom. Szóval már csak heti 2,3 alkalommal csináljuk.

22/L

2016. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első

miért csökkent?

2016. jún. 18. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Hat en egesz nap szexelnek a baratommal ha tehetnem...
2016. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
bocsi, h belepofázok a nők dolgába, de én úgy látom, h minden összeköltözött csajnak nő az étvágya, de nem a szexuális, hanem a sima étvágya, szépen meg tudnak hízni az emberek kapcsolatban. :D
2016. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

gondolom nehezebb tartani a salátázást, mikor a pasidra főzni kell, aki disznót disznóval eszik. Nyilván akkor már nem főzök kétfelé.

2016. jún. 19. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

nem azért mondtam, inkább csak poénnak szántam, férfiaknál is jellemző ez a dolog, nem csak a nőkre. :)


egyébként nem kell zabálni akkor se, ha disznót eszel, úgy mondtad, mintha attól híznának a csajok, abból is kellő mennyiséget el kell találni, vagy sportolni kell mellette, egyébként is fontos a sport. :) Én se vagyok karcsú, de legalább sportot beiktatom napi szinten mostanság, ha többet eszek a kelleténél, csak úgy mondom.

2016. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező:


"aki disznót disznóval eszik."


Kivéve ,ha muszlim,vega ,vagy zsidó. :DD


Én az utóbbi "kategóriába" esek és ,ha kóser húshoz jutok (ami max. két szökő évente fordul elő) akkor eszek persze. De átlagba csak hal megy hallal.

De salátákat szinte majdnem napi gyakorisággal fogyasztok.


Amúgy én is azt hittem ,hogy a kérdésedbe az étkezési étvágyra gondolsz. :DD


De igaza van a 7-esnek:


Sportolni kell és nem kell megvetni a zöldségeket. ;)


No ,de férfiként nem akarok bele pofátlankodni a kérdésbe. Bár azért megjegyzem véleményem szerint azt vettem észre ,hogy ha egy pár össze költözik akkor gyakoriabbak az "akciók" ,mint úgy amúgy meg. De az otthoni naturalizmus is segíthet. ;)


Üdv!

2016. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*meglátásom szerint ,pardon.
2016. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!