Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, asszonyok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok. Ti örülnétek ha a párotok közös nyaralást adna születésnapotokra?

Figyelt kérdés

Világ életemben csak funkcionális ajándékot tudtam adni, így vagy egy mikro :D vagy ez.

Első közös évünk, még nem igazán tervezgettük a közös nyaralás helyszínét és időpontját.

Konkrét helyet nem foglalnék előre, inkább csak a bejelentés lenne, és majd közösen választunk.


2016. máj. 30. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy örülnék. :)
2016. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ja, 20-on évesek vagyunk, gyakornoki állás egyetem mellett.

Valami fapados repülős tengerpart lenne, kb 1 hét.

2016. máj. 30. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki! De én jobban szeretek élményt adni és kapni is, mint mondjuk egy felesleges vackot, amit nem tudok rendesen kihasználni.


Azt nem tudhatom, hogy a barátnőd örülne-e.

2016. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát naná:) Én szeretek élményt ajándékozni és kapni is. Volt, hogy utazással leptem meg a párom.
2016. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra tökéletes lenne. :)
2016. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, sokkal többre értékelem az együtt töltött időt, közös élményeket, mint bármilyen tárgyat.
2016. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Ja elvinne disneylandbe (mindegy melyikbe) szerintem ot helyben letérdelnék és gombolnám a gatyáját :D

Viccet félretéve, nagyon örülnék neki. Egy romantikus tengerparti nyaralás is több lenne, mint amit álmodni mernék :)

2016. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

*Ha

*ott

(Lehet nem evés közben kéne fél kézzel, telefonról pötyögnöm)

2016. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki!

Mi már több éve együtt vagyunk, minden évben van valamilyen kisebb kiruccanásunk (belföldön egyelőre), viszont ezeket mindig én kezdeményezem (ő is szívesen jön, csak nem szeret ezzel foglalkozni). Szóval jól esne egy ilyen ajándék.

2016. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Örülnék :)
2016. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!