Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hoztatok mar vissza igazan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoztatok mar vissza igazan melyrol a kapcsolatotokat? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem megcsalas vagy barmi szornyu tett, csak elhidegules, munka miatt ritkan latjuk egymast. Tobb eves kapcsolat
2016. jún. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, de az exem nem gondolta annyira komolyan és közben volt barátnője, úgyhogy szerencsére vége lett
2016. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is most ezzel próbálkozunk. Sajnos nekünk voltak külső okok ami miatt így alakult és nem a mi hibánk volt (vagy csak egy nagyon pici részben),ezért is olyan bosszantó és fájdalmas az egész, de megbeszéltük mindketten azt szeretnénk hogy jól működjenek a dolgok és megígértük egymásnak hogy mindent megteszünk hogy helyrehozzuk, és azt is mit lehetne tenni. Friss még ez a dolog de én hiszem hogy sikerülhet csak az a fontos hogy mindketten azt akarjátok hogy megjavuljanak a dolgok. Hajrá én drukkolok :)
2016. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk amiatt volt baj, hogy csak ritkán tudtunk találkozni, és keveset tudtunk együtt lenni. A szakítás szélén álltunk, pár napig nem is beszéltünk egyáltalán, majd lassan elkezdtünk semleges témákról beszélni, utána pedig leültünk, és megbeszéltük, hogy ez így nem mehet, valami megoldást kell találni. Rengeteget beszélgettünk ezután. Megbeszéltük, hogy ki mit javítana/változtatna, és elkezdtünk tenni azért, hogy helyrehozzuk a dolgokat. Szerencsére ennek lassan 3 éve, és azóta is boldogan élünk, és jobban szeretjük egymást, mint azelőtt.
2016. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont most dolgozom ezen 10+ éves kapcs, szex csökkenőben, 2-4 hetente, pedig heti 3-4-re lenne igényem és ha nem aludna állandóan, akkor részemről rendben lenne a +15kgja ellenére, ill. otthon csak a Fb és a net a fontos. Én onnan nézem, hogy vissza szeretném kapni, aki rég volt és most ezen gyúrok férfi oldalról, hogy változtasson picit. Csak pozitívan, de határozottan, köntörfalazás nélkül.
2016. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy mélypontunk, ahol majdnem vége lett. Mentális betegségeim vannak, két éve állok kezelés alatt. Volt egy húzósabb időszak, amikor többször is összeomlottam, és kórházba szállítottak. Az egyik nagyon durva eset után bejött hozzám a kórházba, és szakítani akart. Elfáradt szegény, hiszen sok mindent kellett kibírnia mellettem. Kérleltem, hogy ne tegye, adjon még egy esélyt. Mindketten sírtunk, mondta, hogy neki az élni akaró énemre van szüksége. Én pedig megígértem neki, hogy ezentúl jobban fogok igyekezni. Megköszöntem neki, hogy egyáltalán idáig kitartott mellettem, és elismertem, hogy kicsit elkényelmesedtem vele kapcsolatban, nem vettem számításba, hogy ő is fárad.

Azóta szerencsére minden rendben közöttünk, és én is sokkal jobban vagyok. Kellett ez a "pofon", ez a sokkhatás, hogy végre elindítson a jó úton.


27/n

2016. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!