Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotokkal sok gond lenne, de a fb-on nagyon szépnek állitaná be a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Bő egy év után bukott ki,hogy nagyon hisztis, akaratok, veszekedős. A fb-ra viszont elég sokat posztol kettőtökről, csupa szépet, ami persze a valoságban máshogy fest. (Te nem nagyon posztolsz, bár lájkolod és esetenként te is kedves , romantikus kommenttel reagálsz a posztjaira ). Nem éreznétek kellemetlenül magatokat, hogy ez egyfajta megjátszás ?Ez dupla csalodás (az első csalodás a rossz természete volt, a második lehet-e az, hogy megjátszos a külvilágnak ? vagy nem érdekelne ? Vagy jobb ez igy, hogy az emberek mást gonodlnak ?
2016. máj. 25. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kivétel nélkül minden ember ilyen. Mindenki a jó dolgokat szereti megosztani másokkal, nem a rosszakat.


Olvastam is erről egy tanulmányt, hogy sok ember rosszul érzi magát hogy a face-en mindenkinél azt látja hogy jól megy az élete a posztolt dolgok alapján. Miközben ez egy rohadt nagy hazugság, mert bajok mindenhol vannak

2016. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De orulok hogy nem vagy face-en. Ezert utalom..arrol ne is beszeljunk, hogy mindenki ott eli mar elaz eletet.


26N

2016. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* vagyok
2016. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy párom nincs fent :-D ... Komolyan én sem értem, hogy nincs életetek, hogy a Facebook határoz meg?
2016. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az jobb lenne, ha menne a drámázás fb-on napi 24-ben?!

Nekem az lenne inkább a csalódás, hogy ott akar szép kapcsolatot, az életben meg sza.rik bele.


Egyébként miért is vagy még vele?! Mert ez nem derült ki.

2016. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom is ilyen volt, volt....
2016. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam FB-on semmit posztolni a kapcsolatunkról, de azt elhatároztam, hogy kifelé (barátoknak, ismerősöknek) igyekszem reális képet mutatni a kapcsolatunkról. Nem panaszkodom a páromra, igyekszem a jó dolgokat kiemelni, de a közeli barátaim tudják, ha vannak kisebb konfliktusok. Ezt fontosnak tartom, mert néha kívülállók egészen más szemszögből tudják megvilágítani a helyzeteket, segítenek megoldani a konfliktusokat. Mindezzel együtt én nagyon jónak tartom a kapcsolatunkat, többek között éppen azért, mert látjuk és kezeljük a problémákat. A "nagyközönségre" azonban ez nem tartozik.
2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menekülj!
2016. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt konkrétan meg tudom mondani: amíg a dolog csak arról szól, hogy csak a pozitív dolgokat rakja ki, addig nem zavar. Elvégre az ember inkább ossza meg az örömét a barátaival, mint szennyest teregessen.

Ha viszont hazudna, hamis képet festene rólunk, netán valami lilagőzös álomvilágot akarna fölfesteni, hamar elfogyna a türelmem.

2016. jún. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!