Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van egy hatalmas problémám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hatalmas problémám. Megszeretném menteni ezt a kapcsolatot mert kezd ellaposodni. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Én egy itthon ülős tìpus vagyok de viszont a baràtnőm az nem. Menne ide oda amoda mindegy hova csak el itthonrol. És énvilag életemben ilyen voltam nem nagyon mozdultam ki csak ha muszàj volt. És attól félek hogy ez véget vethet a kapcsolatunknak. Mit kéne tennem ? Tudom elvinni ide oda amoda de nincsenek ötleteim mert csak a közeli helyeket ismerem ahova màr unalmas lenne elmenni. Mit javasoltok ?
2016. jún. 26. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. :) a program részét inkább hagyd a lányra, ha ő többet jár el otthonról, akkor biztos tud jó helyeket. Persze te is javasolhatsz vagy néz utána neten vannak tippek. Állatkert, piknik, kirándulások, túrák, mozi, strand, kisebb utazások, ha fővárosban laksz akkor vannak mindig belvárosi programok főleg a nyári időszakban (kürtöskalács fesztivál például :D megnézitek, vesztek kürtöskalácsot, mindenki örül és ki is mozdultatok). Egy idő után hozzászoksz vagy ő hozzád.
2016. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp el kellene járnod, még akkor is, ha nincs kedved. 1. mindig haza tudsz menni, ha nem tetszik a program 2. még az is lehet, hogy jól érzed magad.
2016. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy: menjetek el esti setara a Margit szigetre. Legkozelebb elmehettek a Gellert hegyre. Nappal menjetek napozni a Margitszigetre. Menjetek el varost nezni: kobanya kispest metromegallo es ott 52-es villamossal kifele.

Menjetek teniszezni.

Nagyon szep, h rendbe akarod hozni a kapcsolatld.

N

2016. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem tanács, de milyen fura, hogy nekem meg egy csomó ötletem lenne a nyárra csak éppen nincs kivel mennem. Egyedül is voltam párszor, de az nem az igazi, ha nincs kivel megosztani egy élményt, ha nincs kihez szólni...
2016. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Kompromisszum. Bar en nem ertem mi a retek jo abban hogy folyton otthon ulsz... persze az is nagyon jo neha. Mi is szoktunk olyat csinalni hogy rendelunk valamit es egesz nap agyban fekszunk es szeretkezunk. De hosszutavon ez nem kielegito.
2016. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:

Vele beszélj erről.

Tőle tudod meg, hogy ő ezt hogy látja.

Egy pár vagytok de két különböző ember.

2016. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi hasonló cipőben vagyunk párommal, én aktív, ő otthon ülős. Szerencsére másfél év alatt már ő rájött, hogy nem olyan rossz néha kimozdulni. :)

Én mindenképp azt mondom, erőltesd meg magad, szervezz programot. Persze, tök jó, amit az egyes mondott, hogy neki úgyis vannak ötletei, majd megszervezi, de hosszú távon ez fárasztó. Én magam nagyon sokszor haragudtam emiatt (nyilván jogtalanul) a páromra, hogy képtelen programot szervezni. Könyörögtem neki, hogy járjunk randizni, egyszer ő, egyszer én...

Nálunk az lett a kompromisszum, hogy néha kitalál valamit, hova menjünk, de a szervezési feladatok ugyanúgy rám várnak. A semmitől ez is több. :)

2016. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt 2 lehetőség van. Vagy kompromisszumot tudtok kötni, aminél mindketten engedtek egy kicsit, vagy szakítás.


A kompromisszum kb úgy néz ki pl nálunk: én vagyok nőként otthonülősebb, főleg azért mert minden amit nagyon szeretek csinálni a hobbim, sorozatnézés, olvasás csendben nyugalomban, ide köt. Másrészt nem 2 perc mire beérünk a fővárosba, és semmi kedvem utazni sokszor. Egyszer egy koncert utolsó 10 percéről is lemaradtunk, hogy elérjük az utolsó vonatot. 3 percen múlott, hogy nem töltöttük az utcán az éjszakát.

A férjem csavargósabb, jobban szeret eljárni. Megegyeztünk abban, hogy ő is enged, és én is engedek. Ő nem rágja a fülem állandóan azzal, hogy menjünk el, én pedig összeszedem magam, és néha néha elmegyünk közös programra főleg kettesben, néha a baráti körrel, néha családdal.

Mivel fizikai munkát végez, és elég sokat dolgozik, hosszú a munkaideje, nem túl gyakran megyünk el hétvégén, átlag 2-3 havonta. Ez mindkettőnknek megfelel.

A többi alkalommal pihen, mert szüksége is van rá. Mikor zsinórban 4 hétvégén keresztül volt program hétvégére, megérezte hogy fáradtabb, és mondta hogy inkább tényleg ritkábban menjünk. Én meg simán csak szeretek itthon lenni és lustálkodni, a dolgaimmal foglalkozni, befeküdni a kádba egy jó könyvvel. Főleg nyáron, ebben a 100 fokban utálok eljárni.

Így mindkettőnknek jó.


Nektek is valami arany középút kellene.

2016. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!