Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez csak szerintem rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem rámenős viselkedés és már-már pofátlanság?

Figyelt kérdés

A paromnak van egy ferfi kollegaja aki Vele egyidos.

Ismerem en is a pasit kedves.joszivu segitokesz...komolyan birom meg o is engem. De nekem nagyon fura hogy pl. Bejarkal hozzam a munkahelyemre kavezni.

Alapvetoen nem jo pasi...mackos... Kifejezetten taszito a kulseje... Plusz nekem a pasim az etalon.

Szoval ugye a pasim kollegaja. Es nem udvariatlan de sokszor bejon hozzam munka alatt beszelgetni es ott van 2vagy3 orat...baromira idegesit.


Illetve multkor jatekkonzolt hozott a pasimnak es annyira jol erezte magat nalunk (egyutt lakom a parommal) szival annyira jo vendeglatok voltunk hogy ejfel 2kor ment haza...

Ami nem zavar ha csak 1x fordul elo.

De tegnap hivta a pasimat hogy O at akarna jonni jatszani mert unatkozik stb.

A parom visszautasitotta mert este programunk volt es neki ks sok volt a amultkori ejfeli hazamenetel...ezert lepattintotta.


De hihetetlen hogy attol hogy a kedves havernak nincsa csaja es unatkozik....hihetetlen hogy rank akaszkodik es ennyire pofatlanul.


Mert engem nem zavar ha atjon szivesen vendegul latom. Sutok stb. De nekem ez pofatlansag.


Lehet hogy tetszem neki azert jar be? A melohelyemre??

Plusz amikor bejon dumalni akkor mindig mesel sztorit es mobdna hogyha "ha velem jarnal....akkor ez meg ez lenne" ezt sem ertem


2016. júl. 4. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Amikor megkerdezem hogy hogyhogy beugrik a melohelyemre. Akkor azt mondja hogybazert mert arra fele jar dolgozni vagy mert kavezni akart. (hozzateszem recepios vagyok nem kavezos. Es csak gepi gagyi kavet tud inni)

Sokwzor nem mondom a pasimnk h bent volt...nem akarok bajt sem koztuk sem koztunk h feltekeny legyen...

De multkor mar annyitol kiakadt hogy az O kollegaja miert beszel velem ennyit messengeren...hat meg ha tudna h a pasi bejarkal hozzam..bar en sem tudom minek.


Meg ha valami progra. Van engem hiv telon a haver nem is ot...


Azoval fura a pasas.


Es nem vagyok undok...tenyleg orulok h jol erzi magat nalunk...de me ejjel 2ig legyen mar itt.

Plusz mar heti rendszeresseggel jonne....

2016. júl. 4. 12:56
 2/5 A kérdező kommentje:

Kerdeztem a paromat hogy az elozo kapcsolatabal is volt ilyeb a haverral? (mert a pasim az exevel is egyutt lakott)es kondta hogy NEM. Akkor nem erezte ILYEN jol magat a haver es nem is volt naluk sokszor sem.

AMUGY Ok 32evesek mindketten.

En 22vagyok

A pasim exe olyan 40lehet (idosebb volt a paromnal)


Lehet hogy azert nem volt ilyen anno mert idosebb volt a csaj?? Es bejovok neki vagy mivan mert nem ertem???

2016. júl. 4. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyit sikerült kibogoznom a leírásodból, az alapján igen, bejössz a párod haverjának és le kellene állítania magát. Én a helyedben annyit tennék, hogy csak annyit beszélnék vele, amennyit nagyon muszáj, pl. udvarias köszönés és kész, mennék a dolgomra. Ha átmegy hozzátok, hivatkozz arra, hogy te már fáradt vagy és aludni akarsz vagy akármi, végül is a párod haverja, lássa akkor vendégül ő. Ha messengeren keres, akkor köszönés után máris mondd neki, hogy épp csak benéztél, de máris mész a dolgodra, mert még sok van és köszönj el rögtön. Ha szorult egy kis intelligencia a fejébe, akkor meg fogja érteni, mi a szitu.
2016. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos akar tőled valamit,különben nem töltene órákat a munkahelyeden


Én a helyedben lekoptatnám a havert,hogy ne járkáljon be hozzád, pl azt mondanám hogy a főnököm szólt,hogy ez munkahely,nem pedig kocsma

2016. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Eleve nem járnék olyan férfival, aki ilyen igénytelen a barátaira... Ez róla is sokat elárul, akár elfogadod, akár nem.


Először finoman lekoptatnám magamról az ipsét, ha az nem megy, akkor meg nyíltan lennék kőbunkó. Sajnos akinek hiányoznak az alapvető szociális készségei ahhoz, hogy megfelelően tudjon viselkedni társaságban az csak abból ért, ha paraszt vagy vele.

2016. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!