Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a Google Utcaképet tüzetesebben nézegetve egyszer csak felismernétek a párotokat, hogy egy idegen lánnyal csalt meg titeket?

Figyelt kérdés

Átölelve csókolóznak rajta. Mindazt még csak nem is sejtettétek, hogy esetleg félredug mellettetek.

Az igaz, hogy ezeken a panorámaképeken automatikusan kitakarják mindenkinek az arcát, de én akikkel nap mint nap találkozom, őket úgy is felismerem, ha nem látom az arcukat (ráadásul ők csak munkatársak).

Meg van jelenítve az is ezeken, hogy mikor készültek (év/hónap), így biztosra lehet menni azzal is, hogy nem azelőtt történt-e az az eset, minthogy összejöttetek volna. Tudom, hogy erre borzasztóan kicsi az esély (már-már egy zsíros lottónyeremény bezsebelésének a valószínűségével vetekszik), de nem lehetetlen, hiszen ezek az autók a legnagyobb titokban járták körbe az országot, senki se tudta, hogy mikor és hol jelennek meg, emiatt nem lehetett őket elkerülni. Amit pedig lefényképeztek, az látszik is rajta és bárki megnézheti.


2016. júl. 9. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég gyenge sztori. Nagyon-nagyon gyenge.
2016. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
arra nagyon kicsi az esély :D
2016. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy eleve nem éppen HD minőségű képen, egy kitakart arcú emberalakot azért elég nehéz - ahogy a jogban mondják - minden kétséget kizáróan felismerni.

Inkább figyeld a viselkedését, járj nyitott szemmel, hogy igazolódik-e a feltételezésed, mert ez az egész még feltételezésnek is nagyon halvány.

2016. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Részben pont ezért takarnak ki minden arcot és rendszámot. Az illető maximum olyan photo sphere képeken tud lebukni, amit egy-egy felhasználó tölt fel.
2016. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
A feltételezés is hibás, mivel a google szerzői jogi okok miatt kitakar minden arcot, így nem ismerhetsz fel senkit, max magadat.
2016. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én menyasszonyom rajta van.Nem is egy helyen.Az egyiken egyedűl,a másikon egy barátnőjével.
2016. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is rajta van, felismerhető, a gyerek fedezte fel. Egyedül van a képen.:)
2016. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha okos a párod, akkor simán letagadhatja, mert elég nehéz lenne ilyen képre alapozni. Másrészt honnan tudod, hogy pl ki az a másik, lehet haver is, meg honnan tudod, hogy csókolóznak?

Ha biztos vagy benne, akkor járj utána, de tényleg kicsi az esély, persze én is lepődtem már meg..

2016. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes lenne.

Amúgy nemrég néztem ilyen videókat és ezt találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=dlsfd_us5Dk

1.18 ..

2016. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért belegondolva szar dolog így lebukni, de előbb-utóbb úgyis minden kiderül.
2016. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!