Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kezdi tönkremenni a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdi tönkremenni a kapcsolatunk. Erre már csak a szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Azért fordulok most hozzátok, mert gondolom sokan vannak akik idősebbek és tapasztaltabbak nálam és talán kapnék tanácsokat, hogy ebben az esetben mit lehetne tenni, ha már szinte mindent megpróbáltam. Egyszerűen már nincs más ötletem ahogy türelmem sincs ahhoz, hogy végignézzem, ahogy tönkremegy a kapcsolatunk.


A barátnőmmel 1 évvel ezelőtt költöztünk össze. Nagyon megörültem, hogy találtam egy olyan lányt, mint amilyen ő, benne megtaláltam mindent, amit kerestem. Előtte 3 évig voltunk együtt és ez akkor kezdődött, amikor összeköltöztünk.

Most viszont teljesen ki van fordulva magából. Semmihez sincs kedve, semmit nem akar csinálni, beszélgetni sem akar velem. A válasz pedig az, hogy azért, mert most egyszerűen ilyen kedve van. A vicc az, hogy mindig ilyen kedve van.

A munkám miatt szoktam utazni is(többynire külföldre). Tolmácsként dolgozom. Édesapám olasz, édesanyám pedig magyar és nagyon sokáig Olaszországban is éltem. Valamint angolból megvan a felsőfokú nyelvvizsgám. Ergo teljesen jól jártam, pláne azzal, hogy kapásból 3 nyelvet is beszélek anyanyelvi szinten.

Visszatérve. Barátnőmet mindig el szoktam vinni valahova, mert nem tesz jót, ha egésznap semmit nem csinál. Mármint jár egyetemre, de kezdem érezni, hogy elvesztette az érdeklődését és nem csinálja szívesen.


Ne haragudjatok, ha hosszú lett, csupán segítséget kérnék. Lehet én csinálok valamit rosszul vagy már nm is tudom.. Mindenestre ha valami kérdésetek van, nyugodtan kérdezzetek :) Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Reszéről én bűntudatra gyanakodnék.


23/F

2016. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem van neki valakije...jobb tovább lépni ha már nem megy.

N/23

2016. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ha nem látom a célt magam előtt. Akkor a napi rutin feladatok is elszívják az energiám.

Szerintem nincs semmi feladat célja, és ezért van ez állapot. Látja, hogy te haladsz valamerre, de ő úgy érzi egy helyben toporog csak.

Én is nemrég másztam ki egy ilyen időszakból. És nekem is tudatosan oda kellett figyelnem, arra, hogy ne hagyjam el magam. Szóval meg kéne vele beszélni, hogy mi van és felhívni a figyelmet rá, hogy ez sokáig nem működik. Tehát valamit kell ezzel kezdeni mert ez így nem maradhat. Sok sikert mindkettőtöknek!

2016. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetne bűntudat is, de ha nem csak te nem érdekled, a programok se, meg az egyetem se... tán kiürült, vagy ilyen üres is volt, csak eddig nem láttad.

Depresszió? Bár az is fura volna.

Sok jót nem látok a jövőtöket tekintve.

2016. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!