Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelent valamit? Megkérdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Megkérdeztem a férjemtől, hogy.

Figyelt kérdés

Megkértem a férjemet, hogy sorolja fel a 3 legrosszabb tulajdonságomat. Nem állt meg 3-nál, folytatta, nem számoltam de több, mint 20-at felsorolt.

Én enmszóltam egy szót sem, nem veszekedtem vele, pedig néha hergelt.


Másnap megkérdeztem, hogy mondjon 3 jó tulajdonságomat.

Csak kettőt mondott.


Úgy érzem, hogy a házasságunkat nem tudom megmenteni. Egyedül kevés vagyok hozzá, őt pedig nem érdekli. Mindig csak szapul. Az elmúlt 3 évben egyáltalán nem kaptam tőle szeretetet.


A cuccomat már összepakoltam. Még nem tudom hova menjek, csak azt tudom, hogy el innen.

Számomra ez volt az a pont, ahol már nem engedhetem meg magamnak, hogy ne tiszteljem magam!


Szerintetek működhet valami úgy, hogy csaj az egyik fél akarja? Ti mit tennétek még?


Én azt érzem, hogy az erőm végleg kifogyott. Nincs tovább :)



2016. máj. 6. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Megkértelek. Ez írtó bunkóság volt az ő részéről, de lehet, hogy tényleg úgy viselkedtél a házasságban, hogy volt erre oka.
2016. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha ő nem akarja megmenteni a házasságotokat, akkor nem fog megjavulni. Ha lelépsz, lehet észhez tér, ha lelépsz és nem száll magába, akkor meg így járt.
2016. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 omba ***** válasza:

mindenkinek van húsz rossz tulajdonsága, attól függ mennyire részletezed. Mondjuk a két jóval szemben tényleg sok.

De inkább az a baj, amit ez után írtál..

A költözéssel meg kár sietned, eldőlt a dolog lényege, a vagyonmegosztásig várj.

2016. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ő biztosan nem megy el, én epdig itthon megfulladok.


Nem akarom magamat mentegetni, de úgy hiszem sosem aláztam meg a férjemet, nem bántottam semmivel, mindig a kedvére tettem mindenben. És ez volt a baj.


Nemsokára indulok, egy barátnőmnél fogok lenni, amíg nem találok albérletet, lakást. Valahogy azt érzem, hogy ez életem legjobb döntése...

2016. máj. 6. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Jól teszed menj csak bárcsak ilyen erős lennék én is. 100x több rosszat kapok,mint te és még vele vagyok...remélem lesz erőm nekem is lelépni. 1 életünk van!!!!!!!!!!!
2016. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Írj majd mindenképp,tudni akarom a fejleményeket :)
2016. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem már ezt tőle. :) Nekem felsorolt pár jót...rosszra meg azt mondta, van..de ő azokat is szereti, nem zavarja. :)

Egyébként meg igazad van. Nem szabad olyan kapcsolatban benne maradni, ami lehúz!! Amiben nem jól érzed magad...hanem rosszul. Mert nem figyelnek rád..mert bántanak, mert nem becsülnek, mert..mert..mert.

Egy jó kapcsolathoz két ember kell. Egy nem elég. Az kiteheti a kapcsolatért a lelkét...sosem lesz olyan, mint kellene.

2016. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lépj le te is! Tudod a választ, csak félsz! Írj privit, adok erőt, egymásnak adjunk erőt!


Egy üzenetet ahgytam csak neki, és megkértem, hogy ne keressen.

Még biztos nem ért haza, mert ma munka után a haverjaival kocsmázik, meg fűzi a pultos fiatal lány fejét.

De megnézném az arcát, mikor kinyitja a hűtőt és rádöbben, hogy nem főz már rá senki :)

2016. máj. 6. 17:36
 9/16 A kérdező kommentje:
Már itt vagyok egy barátnőmnél. Rengeteg erőt kapok tőle is! :)
2016. máj. 6. 17:37
 10/16 omba ***** válasza:
gyors vagy! :D
2016. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!