Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne ha túltenném magam a párom hazugságán? Vagy inkább a szakítás lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk tudtam, hogy van egy csomó női ismerőse, akik miatt nem szóltam. Nem is érdekelt hogy kicsodák. Egyedül az zavart mikor lett egy új ismerőse akivel látszólag nagyon közvetlenül és kedvesen beszélt. Szóltam neki hogy ez zavar, erre mindenkivel megszakította a kapcsolatot, pedig erre nem kértem. Azt mondta nincs szüksége másra csak rám, és én hittem neki. Viszont a minap kerestem valamit az előzményekbe, és a facebook előzmények tele voltak női nevekkel. Rákérdeztem arra hogy teljesen biztos-e abban hogy csak filmeket néz amíg én túlórázom. Erre bevallotta hogy csinált egy titkos face-t ahova vissza vette ezt a bizonyos nőt. De csak hazugságokat ír neki, hülyeségből mert unatkozik. Megmutatta az egész beszélgetést. Olyanokat leírt hogy még fiatal volt mikor meghalt az anyja, ő a nagy családfenntartó (pedig nem is tudom ki az aki túlórázik) velem se boldog, rossz az egész élete. És csak várta hogy ez a nő sajnálkozzon hogy jajj szegény. Hát engem ez lesokkolt. Egy napig hozzá se szóltam. De úgy döntöttem megbocsájtok. Egyrészt elárulta az egészet, pedig letagadhatta volna, másrészt a pasik csinálnak hülyeségeket ha unatkoznak, utána meg tepernek hogy megbocsássunk. Meg nem csalt, és ez az első botlása az évek alatt. Szerintetek jól tettem hogy megbocsátottam?

24/L


2016. jún. 2. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szakitanek vele. Notorius hazudozo es mindenkit hulyit. Neked sem mondta el a titkos profiljat csak mikor lebukott. Nevetseges.
2016. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Nem tetted jól. Azt hiszed nem fog megint ilyet csinálni? Most örül a markába, hogy a te szerelmes naiv lelked ilyen könnyen behülyítette.
2016. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg jól tetted hogy megbocsájtottál. Miért akarja mindenki a szakítást? Titka mindenkinek van akkor is ha párkapcsolatban van az ember. Női ismerősei meg barátai is van minden pasinak. Nem úgy viselkednek vele mint egy pasival ez tény. Nem tudom a ti pasitok miben különbözik. Ha már ennyitől elhagytok egy pasit miközben ez az első botlása akkor nem mondom ti mese világban éltek és azt a pasit keresitek aki nem is létezik. Meg tehette volna azt is kedves kérdező hogy nem mutatja meg a beszélgetést. DE megmutatta ami azt jelenti hogy tényleg nem gondolta komolyan. Azt meg nem kérheti senki hogy ne legyen női barátja akivel jól elvan. Nem csalt meg!! Ezekre az emberekere akik azt írják hogy rossz döntés meg szakíts vele ne hidj nekik mert az ő kapcsolatuk sem felhőtlen ha egyáltalán van párjuk.
2016. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Az "elmondta" és a "lebukott és bevallotta" között azért van különbség!

Te meg ostoba vagy,ha azt hiszed több ilyen nem lesz!

2016. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazán szomorú és megdöbbentő számomra, hogy ennyire hülye emberek vannak, és most nem (csak) a párodra gondoltam.
2016. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te is egy észlény lehetsz. Azért mert neked is egy selejt jutott, hidd attól még nem mindenki degenerált. A sztoriban a legkisebb gond hogy női barátai vannak. Hanem a kamuzás, másik profil, az hogy gyerekes, ostoba, (nem fokozom), plusz amiket irt. Én már azért dobnám a párom ha ilyet leírna vagy mondana bárkinek hogy boldogtalan velem. Na mindegy szánalmas de ha te ezen tovább tudsz lépni akkor megérdemlitek egymást.
2016. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és 3-nak címeztem a mondandómat.
2016. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát ez merőben tőled függ!


[Amúgy nem tudom, ha az én párom unatkozik, és már tényleg a falat kaparja annyira nem tud mit kezdeni magával, akkor elmegy cangázni, vagy kártyázni a haverokhoz, esetleg Dotázik. De az origami sem áll messze tőle. Tehát kreatív ember, megoldja, hogy ne értelmetlenül és rombolóan töltse el az idejét. Szóval akkor lehet az én párom a rendellenes vagy csak megnyertem vele a Jackpotot?]

Én megbeszéltem a párommal, hogy soha nem hazudunk, sem egymásnak, sem egymásról, az életben minden fronton kapjuk az áldást, elég szennyet kell elviselni, inkább legyünk őszinték és összetartók, és megmondjuk az igazat, akkor is ha az nem kellemes. Ez jellemesség. És hát végül is kit becsüljön az ember, ha nem a saját párját?


Amit a te párod csinált, hogy a hátad mögött, titkolózott, mint egy csínytevő gyerek és még le is hordott, merő "unalomból", ez egy nem túl jellemes dolog. Ellenben csak tőled függ, mennyire jártál jól, azzal, hogy adtál neki még egy esélyt. Ez kicsit olyan mint a vitakör az éttermekről, a restaurant kontra gyors étterem. Ki mivel éri, be. Akinek a gyors kell, az járjon oda, akinek nagyobbak az igényei az be sem teszi a lábát ilyen helyre.

Szóval ebben a kérdésben az az igazi kérdés, hogy te megelégszel-e ezzel? Akinek ez a cselekedet teljesen ok, annak valószínűleg ennyire van igénye . De ebben nincs semmi rossz. Ha van két alkesz akkor nagyon jól megértik egymást, és lehet a közös Szombat esti romantikus programjuk a közös vedelés a sarki kocsmában.


Az hogy párod a hátad mögött csinál ilyen hülyeségeket, az enged következtetni arra, hogy jövőben, sem kell elvárnod nagyon tőle, hogy őszinte legyen és jó híred keltse. (arról nem is beszélve, hogy az egyetemi éveim alatt a legtöbb pasi úgy kereset cserecsajt magának, hogy "van barátnőm, de szär a kapcsolatunk", aztán ha az új csajnak szűkebb volt a puncija, vagy jobban szopott, mint a barátnő, aki azt hitte, minden ok a kapcsolattal, akkor hirtelen le is lett cserélve.) Ha te ennyivel beéred akkor jól döntöttél. Megérdemlitek egymást.

Ha valami jobbat szeretnél az élettől, akkor pedig még bánni fogod ezt a döntést.

2016. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Mindenki olyan naív XD azt hiszitek hogy pont a ti párotok soha nem fog hazudni meg titkolózni. Emberek vagyunk és megsúgom nincs kivétel tehát nincs olyan ember a földön aki ne hazudna.
2016. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jólvan 9# ha neked is ennyire sz.r a kapcsolatod ne reklámozd. Igaz sokan hazudnak, hibáznak, de azért ilyen primitív embereket had ne kelljen már elviselni. Van azért énnel jobb is. De ha te beéred ennyivel, te dolgod...
2016. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!