Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom kiment külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kiment külföldre dolgozni 3 hónapra. Nagyon hiányzik mit tegyek, hogy lefoglaljam magam?

Figyelt kérdés
Az iskolával idén végzek még van egy hét plusz a vizsga. Nem köt le semmi hiányzik , hogy együtt aludjunk a karjaiban ébredjek na meg a szex is. Mivel foglalhatnám le magam. Hobbim nincs se barataim vagyis csak a suli kapujaig...
2016. júl. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el könyvet olvasni, sportolj, takaríts, segíts anyukádnak otthon, találj tényleg valami hobbit, filmezz, tanulj nyelvet..stb.
2016. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ebben a helyzetben vagyok én is, csak az én párom már 4 hónapja kint van. Bár nemsoká hazajön két hétre, de vissza fog menni és nem tudjuk előre, hogy mikor lehetünk végre együtt távolság nélkül. Sok kitartást kívánok, nem olyan rossz az hidd el, főleg hogy tudod mikor lehettek újra együtt.
2016. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi már többet nem leszünk távol egymástol legközelebb én is megyek csak most rossz nagyon. Hosszú a 3 hónap
2016. júl. 18. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy barátnődet még a suliban ,hogy mi lenne ha nem csak a kapuig dumálnátok hanem elmennétek koktélozni néha!
2016. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!