Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elmegy nélkülem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmegy nélkülem a családdal külföldre a rokonokhoz. Erre mi a helyes reakció? Önző vagyok, hogy nem értem meg, hogy én nem mehetek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. 23 évesek vagyunk. Párom édesanyja kitalálta, hogy kimennek a rokonokhoz látogatóba külföldre, de én nem mehetek, mert csak a közvetlen családot hívták meg, ugyanis nem tudják, hogy már én is képben vagyok egy ideje.


Mindeközben a párom többször nyaralt már a mi családunkkal, így ezt nem érzem fernek.


Ki tudnám fizetni a saját részem, ha arról lenne szó...


Egy felnőtt embert miért és hogyan irányíthat így az anyja?


"Jönnöd kell, mert kivan fizetve az út, de a barátnőd nem jöhet, még nem vagytok amúgysem házasok!"


A párom szófogadóan egyetért az anyjával, ès természetesen menni fog, nélkülem.


A párom nevezett önzőnek, amiért ezt nem értem meg, és szerinte kellemetlen helyzetbe hoztam őt. Szerintem inkább ő engem... Szerintetek? Hol az igazság?


2016. júl. 7. 00:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%
Mindkettőtök számára kellemetlen szituáció, értsétek meg egymás helyzetét. Gondolom nem akart családi vitát szítani emiatt.
2016. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Igen, jól látod.
2016. júl. 7. 00:36
 3/37 A kérdező kommentje:

Sok válasz nem érkezik :( Vki, esetleg priviben, nem mondana vmi hasznosat? :)


Totàl magam alatt vagyok.

2016. júl. 7. 00:55
 4/37 anonim ***** válasza:
72%

mért hívnám el a gyerek 20 on éves aktuális barátnőjét

ismered a rokont akihez menek mi a bú bánatnak kerülgesenek egy vad idegen kiscsajt

kicsit el van szálva a fejed

2016. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

Csak a közvetlen családot hívták meg.

Ennyi.

Nem a párod dönti el, kit hívnak meg, hanem a szervezők.

És egy pillanatra képzeld el, milyen lenne a hangulat, ha rájuk erőszakolnád magad.

2016. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
Külföldön élek. Már elég nagy nyűg az, hogy zéró találkozás után 2 hétre a nyakamra költözik a fél família, és éjjel-nappal kerülgetem őket, mert hiába örülök nekik, az életem teljesen felborul, és néha igenis jó lenne 2-3 óra "szabadon" nélkülük, de ugye nem lehetséges. Na az kellene még, hogy ki-ki hozza a kis dugópajtiját is, hát hogyisne és itt messze nem az anyagiakról van szó, a család közös együttlétébe ne akarj beletolakodni, cseppet sem örülnének neked, unatkoznál is... komolyan, mit akarsz ott? Engedd már levegőhöz jutni a fickódat, ne lógj ennyire a nyakán, pláne ne fogd az igazságosságra azt, hogy féltékeny vagy, ha nélküled érzi jól magát.
2016. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. amúgy az ilyen el van szàllva a fejed meg stb komment... Nem hasznos, mert nincs "elszàllva a fejem" nem ismersz, ne itèlj...


Nem "aktuális dugópajti" vagyok. Ez már komolyan mondom nagyon sèrtő. Bunkóság ilyet írni!!!! . 2 év után, komoly tervekkel, sokkal többet jelenthetek szerintem a páromnak. De nem magyaràzkodni jöttem ide, hanem segítséget és tanácsot kérni.

2016. júl. 7. 01:20
 8/37 anonim ***** válasza:
66%

Engem vittek magukkal pedig anyósom és a sógornőm utál, de egy percig nem volt kérdés a páromnak, hogy nélkülem nem megy (én pedig a kedvéért mentem). Amúgy örülök neki, mert a kinti rokonai nagyon kedvesek és aranyosak, ők igazán jó emberek.

Szóval szerintem is gáz. Ha mondjuk a rokonságnál nem férnél el, akkor a pároddal egy közelben is megszállhatnátok. Szóval ez a beletörődő attitűd nekem sem szimaptikus.

2016. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm hogy írtàl :) Szerintem is az lenne a helyes, ha vinnének. Egyszer úgyis meg kell ismerkednem velük is, itt lenne a remek alkalom... Nem pár hónapos, komolytalan kapcsolatról van szó. 2 év után, nem erre szàmít az ember, igaz èn minden más kapcsolatomat is komolyan vettem. Èn ilyen helyzetben, már pár hónap utàn is vittem volna a páromat mindenhova magammal.... Nem is az idő, az évek számítanak... Hanem a szeretet.
2016. júl. 7. 01:31
 10/37 anonim ***** válasza:
60%
Én megértem a te, és az anyósod álláspontját is. Neked annyit tudok mondani, ne légy dühös, nincs akkora jelentősége.
2016. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!