Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez nem normális! Mi visz rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális! Mi visz rá valakit, hogy ilyen legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Aki már 40 éves nem sokára és egyedül él egy kb 150 négyzetméteres hatalmas házban! Most úgy néz ki végre rámosolyog a szerelem, ami eddig is rámosolygott volna de ő egyszerűen elutasít mindenkit. Ezzel a férfivel 1 évig találkozott hetente CSAK egyszer! szexeltek meg vacsora stb. És most a pali komolyabbat akart összeköltözés, család és a barátnőm nem akar. Megkérdeztem többszor ,hogy miért és ő erre azt mondta mert beteg és ha sokáig van együtt több emberrel dühkitörése lesz… pl. rosszul van ha valaki eszik és azt ő hallja vagy megy, alszik, fürdik meg fogat mos. Egyszerűen mindentől, azt mondja amikor ez a a pali elmegy hozzá akkor is alig várja ,hogy eltünjön nemhogy még összeköltözni. Észre vettem ,hogy amikor elmegyek hozzá és valamivel "felhúzom" képes tányérokat törni.

Elmegy valahova jól érzi magát és hazamegy vége… nem bír elviselni senkit EGYEDÜL JÁR NYARALNI! Utálja a világot... És attól félek végre lenne valakije és most ezzel is vége lesz! Mi lesz ha egyedül marad?élete végéig lehet ha 10 év múlva szeretne valakit már nagyon késő lesz!! Miért ilyen?



2016. júl. 28. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Pszichiátriai eset.


Ha nem akarja magát kezeltetni (jobb élete lehetne tőle), akkor nem a te dolgod.

2016. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én tisztelném, hogy beismeri a korlátait, és ezt nem akarja ráerőltetni senkire. Néha én is antiszoc leszek, olyankor az is idegesít, ha valaki levegőt vesz mellettem. Ilyenkor szólok mindig, hogy bocs, ma antiszoc vagyok hagyjatok. Ilyenkor elmegyek egyedül kirándulni, motorozni, akármit csinálni. Persze vannak olyan túlbuzgó emberek, akik a figyelmeztetésem ellenére is erőltetik magukat (majd én segítek, nem kell produkálnod magad, hogy nem bírod az embereket, csak hiszti, embereld meg magad egy kicsit, és könnyebb lesz...) És csodálkoznak, mikor rájuk förmedek :D

Hagyd az ismerősödet, hadd élje úgy az életét, ahogy ő szeretné ;)

30N

2016. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

2: Hát az se normális, ha az idegesít, hogy valaki levegőt vesz melletted...


Miért kell másoknak alkalmazkodniuk a kitöréseidhez, ahelyett, hogy uralkodnál magadon, vagy bevallanád magadnak, hogy problémád van, és változtatni kell?

2016. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mi visz rá valakit, hogy ilyen legyen?"


"[...]ő erre azt mondta mert beteg és ha sokáig van együtt több emberrel dühkitörése lesz… pl. rosszul van ha valaki eszik és azt ő hallja vagy megy, alszik, fürdik meg fogat mos."


"[...]ő erre azt mondta mert beteg"


Úgy tűnik, hogy már birtokában vagy a helyes válasznak...

2016. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beteg szegeny de meg mindig jobb mintha odakoltozne hozza a baratja es teljesen leszedalnak idegileg egymast. En mondjuk nem ertem hogy hogy jutottak el egyaltalan idaig...
2016. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan 40-es nőt, aki egy hatalmas házban él és "csak" egy nős férfivel jár el olykor...

De ő sem akar komolyabb kapcsolatot. Életében nem élet együtt senkivel. DE NEM BAJ! Ők ilyenek. Ezt el kell fogadni. Az ő életük így teljes, míg a másé egy párral. Az lehet, hogy majd akarnak valakit később, de az is lehet, hogy soha eszükbe sem fog jutni. Ez az ő döntésük. Te semmit sem tehetsz, mert azt érzem, hogy bármit is mondanál elég céltudatos és befolyásolhatatlan.

2016. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolj bele, minél tovább él egyedül valaki, annál nehezebben tud másokhoz alkalmazkodni, annál nehezebb feladni a függetlenséget. ha eddig nem változtatott ezen, már nem hinném, hogy fog. de ez nem betegség szerintem, és az talán jobb lenne, ha odaköltözne a faszi, szétidegelné és mindenen veszekednének? :D nem hinném.
2016. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Őt olyannak kell elfogadni amilyen.

Lehet volt orvosnál. Lehet kezelték de neki így a jó.

Képzeljétek. Nekem is van olyan hogy azt sem bírom elviselni hogy a párom szuszog. Olyankor szépen megkérem hogy menjen át a másik szobába. Ez hirtelen jön. Elmúlik és minden oké. Aki nem élte át nem tudja mi ez. És milyen rossz. A mai stresszes világ..

2016. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fru_ ***** válasza:
Beteg, nem "vitte rá" semmi - jobb volna, ha orvoshoz fordulna, de hát az meg az ő döntése.
2016. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!