Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy azt akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azt akarom, hogy részeg legyen a barátom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy butaság, de kiváncsi vagyok, hogy hogyan viselkedik a barátom részegen. Saját magamról tudom, hogy sokkal nyitottabb, boldogabb és beszédesebb vagyok.A tesóm pl.agresszív és kötekedős lesz a piától,a legjobb barátnőm ribi és full bunkó olyankor, az exem meg folyton sírt, ha ivott. Szóval mindenkire máshogy hat, és szokták mondani, hogy az alkohol oldja a gátlásokat. A barátom azt mondja azért nem iszik, mert utálja a mádnaposságot, ami teljesen érthető, csak szerintem nem igaz.Mikor összejöttünk mesélte, hogy 15-19 éves korába szinte minden hétvégén bulizott és akkor azt mondta, hogy már a munka miatt nem igazán van ideje/ereje a bulikhoz, jobban örül egy filmezős, összebújós szombat estének. Ezzel nincs is gond, én sem vágyok már bulizni, de néha barátokkal összejárhatnánk mondjuk 1-2 havonta egy estére és visszafogottan iszogathatnánk. Már kétszer is volt, hogy megleptem whiskyvel, de hozzá se nyúlt, vettem már vörös bort, de nem szereti, vodkát is vittem haza, de csak nevetett, hogy miért akarom leitatni?

Persze kényszeríteni nem fogom, hogy rúgjon be és nagyon örülök neki, hogy nem jár hetente a kocsmába, de azért szivesen megnézném milyen, ha kicsit a poháraljára néz.

21L és 24/F


2016. ápr. 23. 11:31
 1/6 A kérdező kommentje:
másnaposságot* korában*...vannak hibák, bocsi érte, ritkán irok hosszabb szöveget telóról.
2016. ápr. 23. 11:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Normàlisnak épp normàlis, de érdekes egy màsik kérdés max 10napja pont arról szóltak a kommentek sok làny nem iszik és azt szeretné baràtja se inna. Én is utàlom a màsnapot egész nap megy a hasam ....azt meg ki szereti. Azt mondjàk egy ember lehet több féle módon részeg örömöt fokozza bànatot szintén, volt egy làny bàrkit leivott az asztal alá egyszer sokkolt be pörgöt vihogott pàr perc alatt mély depresszió sìràs.....Baràtod lehet tudja, hogy milyen részegen de gàznak tartja magàt olyankor.
2016. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem butaság. Egyfajta személyiségteszt.


Kíváncsi vagy, hogy milyen a "legrosszabb formája" - ha számodra olyankor is elfogadható, akkor a figura teljes egészében elfogadható, tehát megbízhatsz benne és hozzámégy, gyereket szülsz neki, satöbbi.


Ezt általában azért a "lakva ismeri meg az ember a másikat" c. mondás alapján szokták tesztelni, nem pedig berúgatás útján.

2016. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már együtt lakunk egy ideje és, ha valakivel el tudom képzelni, hogy összekötöm az életemet az csak is Ő lehet. Egyszerűen csak kiváncsi vagyok, hogy milyen részegen.
2016. ápr. 23. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért?
2016. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újabb ultraintelligens ember...
2016. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!