Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi ez? Bízhatok a páromban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Bízhatok a páromban?

Figyelt kérdés

4 hónapja élünk együtt a barátommal ezért a kapcsolatért nagyon sok mindent feláldoztam! Hálás mindenért és az első percektől házasságot akar. Én biztam benne és úgy láttam nagyon szerelmes és tiszták az érzelmei és az indítéka tudom róla hogy egyenes ember. De most történt valami. Tudom, hogy nem szabad ilyet csinálni de beleolvastam a levelezésébe. Erre nincs mentség, de ő korábban is megtette rendszeresen nézte a telefonomat. Igaz hogy féltésből nehogy utánam nyúljanak a régi szálak és visszahúzzanak. Amikor ezt észrevettem, nagyon rosszul esett és megfogadtam, hogy egyszer én is megteszem vele ha lesz alkalmam.

3 hete vidékre utaztunk munkaügyben és utána elmentünk egy közeli fürdőbe. És most a levelezésben mit látok! onnan a fürdőből írt egy nőnek akinek korábban udvarolni szeretett volna

Azt írta: "Szia, itt vagyok Bükkfürdőn, arra gondoltam hogy elmegyek hozzád"

(A nő nem ért rá.)

Rá egy hétre,

ismét a közelében kellett dolgoznia akkor ugyan ennek a nőnek a következőt írta: itt vagyok a közeledben. Bükfürdőn nagyok.

A nő ekkor sem ért rá.

Ez nagyon sértő miközben hősszerelmes, a világot a lábaim elé teszi. Hétről hétre újra és újra megkéri a kezemet csak velem tudja elképzelni az életét elmondja hogy hű lesz hozzám hogy neki nem kell senki csak én és hogy rám várt egész életében (sok sok évvel ezelőtt találkoztunk utoljára)

Nem tudom hogy mit tegyek. Nem mondhatod azt el neki, hogy olvastam... Bár ezek után megkérdeztem tőle, hogy nem tudom mennyire lehetek biztos a hűségben hosszú távon. Ő kedvesen győzködött, de nagyon lehangolódott. Egy napig úgy jár mint egy holdkóros meg volt bántódva.

Én nem tudom hogy mire van szüksége, vagy miért csinálja ezt miközben együtt élünk és én elhagytam a teljes eddigi életemet,családomat, rokonaimat, hitemet őérte.

Az eset óta nekem megtört a bizalmam nem tudok együtt érezni az ő érzelmeivel csak felülről látom a dolgokat

Teszteljem? Hogyan. Ha mégis két színű nem akarom vele összekötni az életem. Tudnátok segíteni?



2016. aug. 25. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
"...és én elhagytam a teljes eddigi életemet,családomat, rokonaimat, hitemet őérte..." - ilyet senkiért sem szabad, mert innentől kezdve te örökké ki leszel szolgáltatva ennek a kapcsolatnak, ami pláne ebben a szituban nem éppen nyerő formáció. Ha meg már tesztelgetni kell egymást, az elég tragikus helyzet...
2016. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek mondanál bármit is? Csak szépen szakíts,úrinő módjára. Nem kell megindokolnod és kész.


Mit gondoltál, tán haverkodni akar Bükkfürdőn egy másik nővel? :D

2016. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De hát én is ott voltam mellette !


És akkor irogatott..

2016. aug. 25. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

"első percektől házasságot akar" - Én már itt kiakadtam, ez már önmagában rémisztő és egy hatalmas piros zászló. Ha valaki ennyire felelőtlenül dobálózik a házassággal, még mielőtt rendesen megismeri a partnerét, az vagy csak szédít és szövegel, vagy súlyos gondok vannak a fejében. Emellett még hatalmas piros zászló a rendszeresen ellenőrizgetés (teljesen mindegy, milyen indokkal magyarázza), a túlzott hősszserelmes viselkedés, ígéretek, tervezések 4 hónap után.. Ezeket hogy nem látod?!


Otthagytál érte mindent, családot, hitet, az egész életed.. Ez egy hatalmas hiba volt. Miért is tetted? Aki ilyet elvár, azzal alap, hogy nem kezdünk! Ezzel teljesen kiszolgáltattad magad neki, valszeg ez volt a célja, hiszen nem véletlenül félt ennyire attól, hogy visszahúznak a régi szálak. Ha a partner ilyen elvárásokat támaszt felénk, annál nagyobb intő jel a világon nincs.


Emellett más nőt fűzöget a hátad mögött és az egyetlen ok, hogy semmi nem történt az az, hogy a nő nem ért rá. Említette egyáltalán, hogy találkozna vele? Mert ha nem, akkor mérget vehetsz rá, hogy nem az volt az indoka, hogy a régi ismerősét akarta meglátogatni..


Gőzerővel mész egy kiszolgáltatott, bántalmazó kapcsolat felé. Ne legyél ennyire elvakult és naiv, ebből a szituációból sehogy sem jöhetsz ki jól. Illetve de, akkor, ha most azonnal lezárod ezt a kapcsolatot, más módja nincs. Esetleg a sarkadra állsz és nem hagyod, hogy a becses személye köré legyen építve az életed, visszaépíted a kapcsolataid, megtartod szuverén önálló énedet amit senkiért se adsz fel, és ha ezt kifogásolja, menekülsz.

2016. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Aki azt mondja imád. annak ne hidd szavát.

aki azt mondja szeret, talán igaz lehet....

De aki nem szól, csak mélyen a szemedbe néz,

annak a szívében örökre élsz."



Ezt fogadd meg. Mindegy mit mondd. A tettek szamitanak.

Halat adok az Ègnek h az en parom a tettek embere

2016. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tesztelni? Bármelyik pillanatban megdugná a nőt, ha az nem szarná le. Addig meg ott vagy te.
2016. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
A szánkkal hazudunk. A tettek mindig igazak. Annak higgy, ne pedig annak, amit hősszerelmeskesik. Az csak a púder...
2016. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!