Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éves kapcsolatában félrelépe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éves kapcsolatában félrelépett és egy házas nő szeretője volt. Bízhatok így a páromban?

Figyelt kérdés
Most 26 éves, a 4 éves kapcsolatának kb 2 éve lett vége, mert megcsalta a barátnőjét. Kb 1,5 hónapja szakította meg a kapcsolatot azzal a nővel, aki férjnél van. 3 hete vagyunk együtt, és ezeket tegnap mondta el. Bízhatok így benne? Egyrészt örülök, hogy elmondta, másrészt nem, mert így nem tudom, bízhatok-e benne.
2009. máj. 22. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, téged nem csal meg, de én biztos nem tudnék 100%-ig bízni ilyen pasiban.
2009. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azóta megváltozott. Lefogyott, munkahelyet váltott, egészségesen étkezik stb. Tehát változás tényleg történt, de nem tudom, ez is beletartozik-e. Egyébként 18 éves vagyok...
2009. máj. 22. 16:24
 3/15 anonim ***** válasza:

figyelj.. szerintem sok pasi elköveti ezt a hibát... ettől még nem lesznek szörnyetegek... a magam részéről még azt is hozzátenném, hogy sokkal nagyon az esélye hogy egy 18 éves csal meg, mint egy 26... szerintem mindenképp adj neki esélyt

19/F

2009. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
biztos azért mondta el, mert megbánta, és többször nem tervez hasonlót tenni, de azért ha éjjelente későn ér haza, vagy ilyesmi, kérdezd ki, nyugodtan
2009. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Én a helyedben jól átgondolnám a dolgot.Először is fiatal vagy, és 8 év korkülönbség szerintem kicsit sok.Lehet,hogy megváltozott,de szerintem nem vall jó jellemre,ha egy házasságban élő nővel tartott kapcsolatot.

Tapasztalatom szerint ( nem vagyok már tini ) az emberek változhatnak és változnak is,de a jellembeli hibáikat nem tudják tartósan levetkőzni.

Most még nem késő meggondolni magad,lehet még olyan barátod,akiben maradéktalanul megbízhatsz,A döntés a tiéd.

2009. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak félek, hogy félrelép... munka közben bármikor leléphet 1-1 órára, és ha akar, van lehetősége, és ideje is, hogy megcsaljon.
2009. máj. 22. 16:34
 7/15 A kérdező kommentje:

16:33-as!

Köszönöm, azt hiszem igazad van. De nem szeretném olyan könnyen feladni.

2009. máj. 22. 16:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, álljon le a menet. Ha ennyire nem bízol benne és nem tudsz hinni neki, akkor kár elkezdeni.

Nem tudhatja senki, mert nem ismerjük közelről a srácot.


De ha ezt ő magától elmondta, nem csak úgy kiderült, az őszinteségre vall, és inkább tisztázni akarta veled. Nem is kellet volna, hogy bármit elmondjon.


Sokfélék lehetnek a pasik. Én csak az átlagosról tudok beszélni. Ha szerelemből vannak valakivel, és őket is imádják, szeretik, foglalkoznak velük (erre esélyt kell adni!!) akkor ha látnak is szép nőt is az utcán, és megnézi, hogy Jé de jó, azért eszükbe nem jutna lépni, kockáztatni egy meglévő jót.


Egy 4 éves kapcsolat már teljesen meg is romolhatott, ilyenkor aztán a nő esetleg csak veszekszik már a pasival, aki egyre nehezebben tűri, aztán a nő megfeledkezhet a szexről is, ami a pasiknak nagyon fontos. És ha ez már hónapok óta így megy, akkor persze a pasik lehet, hogy bátrabbak ebben, vállalkozóbbak,mint a nők, könnyebben belemennek dolgokba, akkor szereznek egy nőt akitől végre megkapják a szexet, a gyengédséget.

Na és persze ekkor ki a hibás:

Az a szemétláda pasi, aki MEGCSALTA a másikat!


Ez sokszor így megy,és oda-vissza is előfordulhat.

Nem mindig az van mögötte, hogy az illető nem képes a monogámiára...


Én adnék egy esélyt...

2009. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, lehet, hogy a csaj megérdemelte, hogy megcsalja őt (de sok hülye liba van manapság --- meg régen is). Az meg, hogy egy férjes nővel volt dolga.... és aztán akkor mi van? A férjes nők leprásak vagy mi? Lehet, hogy annak a nőnek a férje is megérdemelte, mert egy vadbarom (olvasgass már itt körbe légyszi, hogy mire panaszkodik egy rakás nő itt az oldalon).

ha te normálisan fogsz hozzáállni a kapcsolatotokhoz és őhozzá, akkor téged nem fog megcsalni.

8 év korkülönbség meg nem is olyan sok, ugyanis egy 19-20 éves srác is lehet ugyanúgy megbízhatatlan.

Szóval, szerintem csak a múltja miatt ne legyél vele bizalmatlan.

2009. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerelmes volt a csajba, de aztán valamiért mégis megcsalta. Belém is szerelmes, mi van ha engem is megcsal? Félek, mert aki egyszer megteszi, az megteszi többször is... :(
2009. máj. 23. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!