Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hogyan juthatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan juthatna el egy nő és egy férfi úgy a házasságig, hogy már a kezdetektől fogva végig kórosan igazat mondanak egymásnak mindenről? Lehetséges volna egyáltalán?

Figyelt kérdés
Úgy, mint a "Lódító hódító" című filmben.
2016. szept. 12. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
én biztos hülye vagyok, de szerintem ez lenne a normális....
2016. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kóros az igazmondás? Szuper...csodálatos világot élünk!

Abszurdisztán, én így szeretlek!!!

2016. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 H_Vivien ***** válasza:
#1, akkor én is az vagyok, mert szerintem is ez a normális. De úgy látszik manapság beteges dolog, ha valaki őszinte a párjával.
2016. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a szomorú inkább, hogy annyira elkorcsosult a világ, hogy az igazmondás számít kórosnak...

Nálunk ez a normális és a természetes, és igen lehetséges.

2016. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jutna el. Őszinte kapcsolatban élek, de van azért amit nem mondok ki. Most előttem mindenki álszenteskedett egy sort, de ettől függetlenül nem működne úgy egy kapcsolat. Ha elkezdenék sorolni neki olyan dolgokat, hogy utálom az anyádat, idegesít a testvéred, utálom a kedvenc pólód, baromira zavar, hogy meghíztál, szerintem nem igyekszel eléggé a munka kereséssel, szar lett az új hajad, nincs kedvem most hozzád, láttam ma egy rohadt helyes pasit, nem finom amit főztél, rosszul vezetsz, túl hamar elmentél, stb. akkor az nem lenne egy sikeres kapcsolat. Pedig néhány ezek közül néha megfordul a fejemben. Ennek ellenére szeretem, és nem hazudunk egymásnak, de a 100%os őszinteség csak utálathoz vezetne.
2016. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt kértem a páromtól az első randitól kezdve. Én meg is tettem, ő nem...

Remélem másnak sikerül.

2021. aug. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!