Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden férfi elslamposodik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi elslamposodik az együttélés során, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
a másik előtti fingást, böfögést, már megszoktam, a gyerek is csinálja, ez van. de hogy azért is könyörögni kell, hogy pisilés közben csukja be magára az ajtót (ne csak behajtsa), az már nonszensz a számomra.
2016. aug. 31. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
hú én biztos ráb*sznám az ajtót
2016. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát volt már hogy én is rába..tam:D
2016. aug. 31. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk fordítva van. Fingás, böfögés nincs, de a nyitott ajtónál pisilés természetes.
2016. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szarás közbe ha még becsukja, akkor egy szavad se lehet xD
2016. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Ebbe mi zavar? Ajtón kifelé pisil??? Vagy körbe körbe a WC csészén?????
2016. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjként írom, hogy az ember nyilván lazul egy idő után, hiszen nem lehet még otthon is feszengeni minden miatt. Ugyanakkor fontosnak tartom, hogy ne váljak igénytelenné. A mai napig meg szoktam néha kérdezni a feleségem, hogy változtassak-e valamin, borotválkozzak-e meg, vagy ráér holnapig, stb. Fontos, hogy vonzó maradjak a párom számára. Ahogy az is fontos, hogy ő se engedje el magát egy szinten túl. Bevallom, néha haragszom az olyan kismama blogokra, ahol leírja a blogger, hogy gyakran nincs energiája este zuhanyozni meg fogat mosni, ezzel mintegy támogatást nyújtva az ilyen hanyagsághoz. Az ilyesmiben az a legkellemetlenebb, hogy vagy tűrsz, és lassan elkopik a vonzalom, vagy szólsz, és a másik megsértődik/megbántódik.
2016. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Mondd meg a párodnak,hogy téged ez zavar, legyen olyan szíves figyeljen rá.

Amúgy tényleg természetes együttélés során a lazább viselkedés.De azért vannak határok szerintem. Pl a fingást is elvárom,hogy ne előttem intézze,ha nem muszáj.Menjen át a másik szobába vagy a teraszra. Lehet nagy kérésnek tűnik,de szerintem fontos,hogy vonzódjunk a párunkhoz.Már pedig ha állandóan fingorászik,akkor nem biztos,hogy annyira vonzódom hozzá.Lehet hülyeség, de én így gondolom.Én is próbálok adni magamra évek után is

2016. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
hát nem tudom. nekem ez nem slamposság. nálunk mindent lehet csinálni a másik előtt, mert nem szeretjük, ha állandóan görcsölni kell ilyeneken. ettől még tiszták vagyunk, foglalkozunk magunkkal, a külsőnkkel, szóval senki se slampos vagy igénytelen.
2016. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Számomra nem ezt jelenti a slampos.. Mi minden további nélkül pisilünk a másik előtt. Nyilván a nagy dolgot magunkban intézzük, de ha neki meg kell borotválkoznia, én meg már majd' összepisilem magamat, akkor nem zavarom ki, meg ő sem megy ki, egyszerűen csak bemegyek és elintézem.


Szóval azért ez nem tragikus, legalábbis számomra.

2016. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezzel konkrétan mi a problémád? Ha kakkantás közben van nyitva az ajtó, azt megértem mert bebűzöli az egész házat/lakást, na de pisi? A férjem simán bejön és pisil amikor én a kádban olvasok és pácolom magam. De ha nyitott ajtónál csinálná az sem zavar. A kolbászolás az tényleg más lenne a szag miatt. Fingásból büfizésből sem csinálunk problémát. Egyikünk sem akarna olyan párral élni aki mellett görcsölni kell ezeken.


Amúgy nem valami életszerű az sem, hogy fingani kimenjen az illető a másik szobába. Mire feláll addigra az inger is elmegy. Ki akar 15 percenként, fél óránként x időközönként szaladgálni?

2016. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!