Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek most, hogy álljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most, hogy álljak hozzá? Lakás vásárlás előtt álunk, de kb 40-50 perce van a férjem munkahelyéhez és nem akar ennyit utazni. De nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Igaz a férjem sokat dolgozik heti 6 napot reggel 8-tól este 7ig .De a 11 kerületben nem tudunk igényinkhez és árban megfeleőt találni .
2016. szept. 15. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Éljetek külön lakásban és tartsatok szeretőt!
2016. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

40-50 percre tömegközlekedéssel, vagy autóval? Ez nagyon nem mindegy. Szerintem tömegközlekedéssel 3/4-ed óra nem olyan vészes, hogy emiatt elszalasszatok egy jó lakást, ill. ha még nincs, később vehettek autót, ami lényegesen lerövidíti az utat. Hosszú távú a párod munkahelye? Szereti, jól fizet... stb., szóval várhatóan évekig/évtizedekig fog ott dolgozni? Autó van/volt/lesz? A te munkahelyed közelebb van?

Lakást nem lehet úgy venni, hogy az egyik félnek nem felel meg... alaposan át kell rágni, megbeszélni, minden egyéb tényezőt (pl. óvoda/iskola, gyógyszertár, közlekedési lehetőségek - ha még nincs gyerek, akkor is), hiszen - elvileg - az életeteket készültök leélni benne... itt nem az a lényeg, hogy neked nagyon tetszik, ezer más tényezőt figyelembe kell venni. Üljetek le és beszéljétek át, mérlegeljétek a lehetőségeiteket, és csak akkor ugorjatok bele, ha találtatok olyat, ami mindkettőtöknek jó!

2016. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Na és ha a férjed munkahelye megszűnik, vagy eljön?
2016. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Hehh, a XV. kerületből járok a XI. kerületbe dolgozni tömegközlekedéssel, ami napi három órát jelent és még csak nem is nyolc órát dolgozom, hanem jóval többet. A párod kissé kényelmes, nem?
2016. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

" később vehettek autót, ami lényegesen lerövidíti az utat."


Vagy meghosszabbítja. Mert ha a 11 kerbe jó neki a 4-es metró vagy 4-6 villamos, akkor az a leggyorsabb.

2016. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól, függ, hogy te veszel lakást, vagy ti vesztek lakást.

Ha mindkettőtök otthonát választjátok ki, akkor elég fontos szempont, hogy a férjednek is megfeleljen. Napi 2 óra elmegy az utazással, amit akár veled is tölthetne.

Nem kell a szomszéd utcában lakást nézni, meg nem is kell felmondania, de azért jó lenne valamilyen kompromisszumot kötni.

És teljesen megértem az álláspontját, én sem szívesen utaznék ennyit, ha van választási lehetőségem. Márpedig amíg nem a tiétek a lakás, addig választhat. Ha mást nem, akkor egy közelebbi otthont.


Vannak gyerekek? Ha nincsenek, de tervezitek, akkor készülj arra, hogy ha reggel 7 előtt indulnia kell, és csak este 8 után ér haza, akkor ne reklamálj, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, és minden a te nyakadba szakad.


Ha a 11. kerületben laktok, akkor csak úgy miheztartás végett írom le, hogy én is dolgoztam ott, nekem is 40-50 perc volt az út: a szomszéd megyéből egy kis faluból! Magas igények esetén lehet, hogy az agglomerációval jobban jártok az ingatlanárakat tekintve, és lehet, hogy gyorsabban be is ér a munkahelyére.

2016. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Akkor is tetszene ha neked kellene napI 80-100 kmt meni? Es ha baj van? Egy òra mire hazaèr kb... onzo vagy
2016. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos jogosítványa és régóta dolgozik a mostani helyén .Az a helyzet ha nem csak metrózni kell vagy nem csak 4-6 villamossal megy, hanem még utánna buszra is kell száljon akkor a 40-50 perc minimum .És mivel írtam a 11 keületben nem tudunk venni mert nagyon drágák ,így szomszédos kerületekben kell nézelődnünk .Így sajnos nehéz .
2016. szept. 15. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek is kb. 40 perc - kocsival. Ő ennél többet dolgozik, igaz el tud jönni ha nagyon kell, nem beosztott. Szerintem ez nem embertelen ha kocsival még le is lehet rövidíteni.
2016. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én mindennap ennyit utazok... És mégsem siránkozok. Nem is értem.
2016. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!