Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek ti ha meglop a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ti ha meglop a párotok?

Figyelt kérdés
A párom a menyasszonyom akinek azt mondom szeretlek meglopott. Párhonapja rábiztam a számlám számait és azóta mindig egy egy alkalomnyi pár ezer forint etünt hiányoztak a számla leveleim is. először a rendőrségre akartam menni aztán inkább bele néztem a táskájába. Ott voltak a számla leveleim onnan derültki hogy töltögeti a telóját havi szinten legalább 3-4 alkalommal a számla leveleim pedig eldugta.amikor észre vettem és elmondtam neki még ő volt megsértődve bocsánatot sem kért és felsem fogja hogy nem a pénz zavar. gőzömsincs mit gondoljak vagy hogyan bízzam ha lehet még egyáltalán. vagy mi mindenre képes még vagy mi derül ki még. hogyan éljek így vele? Ti mit tennétek? Sokat vitázunk sokszor megbántottam és féltékenykedtem lehet ez az oka?
2016. szept. 15. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Kidobnám és feljelenteném.
2016. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit korai volt az eljegyzes, ha ilyenek most derulnek ki rola
2016. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
A nore rabiztad a penzed? Ember hulye vagy? Hova tetted az eszed? Ez olyan mintha rambiznad a nutellam...
2016. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
3.: vagy olyan, mint ha rad azt mondanank, hogy nem vagy egy altalanosito hulye barom ;)
2016. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Sunyi alattamos a nőd.

Az a baj aki ilyen téren átver és hazudik az minden téren megbízhatatlan és hazug

2016. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Az még csak egy dolog hogy meglopott, de hogy még buta is...
2016. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Vedd vissza a pénzt, utánna dobd. Szerintem a rendörségen ezzel nem foglalkoznának mert saját akaratodból adtad meg neki az adatokat és nem gondoltál arra hogy visszaélnek vele,na meg a menyaszonyod..igy mégugyse fognak hiszen hamarosan házasok "lesztek" de amit most tehetsz az az hogy megváltoztatod az összes adatot, majd vissza követeled a pénzed (ha nem adja akkor mond neki a rendörséget,ha azután se attól még egy próbát megér a feljelentés) és utána szakítasz vele. Ne áltasd magad hogy változni fog, mert nem ennél csak roszabb lesz, ha meg nem teszel ellene akkor még rosszabbat fog tenni idővel.
2016. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

Külön kasszán vagytok a menyasszonyoddal?!


"Ívem, vehetek le pént a számlámról, hogy töltsek a telefonomra?" Ha ez a mondat nem hangzott el, akkor ez sunyi lopás.

De már magát a kapcsolatot sem értem. Eljegyzett kapcsolatban külön kassza? Ti eleve nem bíztok egymásban. Most sajna kiderült, hogy jogosan.

Helyedben nem venném el őt.

2016. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

* "Szívem, vehetek le pénzt a számládról, hogy töltsek a telefonomra?" *


Elgépeltem, bocsi.

2016. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen oké, ha külön kasszát van egy pár/házaspár. Én is inkább a külön kasszát választanám, minthogy azt halgassam, hogy hülyeségekre költöm azt a pénzt, amit amúgy a két kezemmel kerestem meg. Az oké, hogy legyen egy közös kassza is amiből vesszük a kaját fizetjük a rezsit meg egyéb, de az csak felesleges bonyodalmak szül ha minden egyes forint közös. Nyilván nem sajnálnám a pénzt a páromtól és ha szüksége lenne pénzre adnék neki, visszafizetés nélkül, de akkor is jobb így szerintem. Az szerintem nagyon gáz, hogy kérdezés nélkül hozzányúl a számlához és élveszi a pénzed. Én nem tudnék benne megbízni. Ha amúgy szeretném akkor ennyiért nem hagynám ott, de tuti megváltoztatása az adataimat és tennék róla, hogy véletlenül se férjen hozzá megint.
2016. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!