Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor érdemes harcolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes harcolni egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Középkorú 42/N vagyok.Élettársammal szétmentünk mert sokat vitatkoztunk.Nem tagadom többször miattam.Különbözőek voltunk fontos dolgokban.Például a pénzhez való viszonyunk,a szabadidő eltöltése,munkához való hozzá állás.Ezekben mind különböztünk.Az életritmusunk sem volt egyforma.Időnként börtönnek éreztem hogy össze vagyok zárva vele,pedig szerettem őt és külsőre is számomra ő volt az ideál.

Állandóan azon gondolkodom hogy hibás vagyok-e mert nem tettem sokkal több mindenben kompromisszumot? Ha megteszem úgy nem vagyok boldog.

De így sem,mert visszagondolok a szép pillanatokra és hiába nem vagyok már fiatal ő volt a második nagy szerelmem? Helyesen döntöttem szerintetek vagy sem?


2016. szept. 20. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A kompromisszum azt jelenti, hogy mindenki kicsit lejjebb ad az igényeiből, nem pedig azt, hogy valaki lemond az igényéről és boldogtalan.


Addig érdemes küzdeni egy kapcsolatért, amíg szeretitek egymást ténylegesen, és mindketten meg akarjátok oldani.

2016. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen arról érdekelne a véleményetek hogy milyen ellentétek azok amiket el kellene fogadni és mik lehetnek azok a különbségek ami miatt már nem érdemes harcolni egy kapcsolatért hiába szereted a másikat?
2016. szept. 20. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindennek oka van, így annak is, hogy szétváltak útjaitok. Akkor, amikor az ember úgy érzi, túl sok mindenben kellene megváltoznia, nem érdemes erőltetni a dolgot.

Most azért érzed úgy, hogy többet kellett volna leadnod az igényeidből, mert elvesztetted őt. De gondolj bele, ha együtt maradtok, ezek a problémák mindig fennmaradtak volna. Pont ebben a cipőben van egy ismerősöm, szakított a párjával, mert pont ezekben a kérdésekben más a véleményük. Szakítás után két nappal a férfi visszaköltözött, mert a nő megbánta, hogy elküldte. Pár héttel azután, hogy visszaköltözött a férfi, megkérdeztem a nőt, hogy jobb-e a helyzet. Azt mondta, dehogy jobb, egy hétig jó volt, de azóta ugyanolyan, mint volt...

2016. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Például a pénzhez való viszonyunk,a szabadidő eltöltése,munkához való hozzá állás" - három eléggé kulcsterület, + még az életritmus, hát ha az rendben volt a szex kötött össze titeket, és a megszokás.


Volt a nagy szerelmed, a lángolás után meg nem valami meghitt kedvesség, hanem a feszültség, meg a börtön érzés maradt: helyesen döntöttél.

2016. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!