Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes küzdeni ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Én Szarvason vagyok kollégista, ő romániai.

Két hónapja ismerjük egymást, egy koncerten találkoztunk, azóta folyamatosan beszéltünk facebook-on, ez idő alatt nagyon megkedveltem, és ő is engem. A csabai sörfesztivál alatt találkoztunk (jún.11-14.), és nálam aludt a koliba. Csak 4 nap volt, de teljesen belé estem. Megbeszéltük, h járunk, és egy hétig minden nagyon jó volt..majd hirtelen összejött minden..megmondtam neki, h szeretem, közben családi problémái is adódtak (nem szeretném kiteregetni), és két napig nem írt, amit alig bírtam elviselni. Később ha írt, akkor is alig..aztán megbeszéltük, úgy tűnt minden oké, erre most úgy érzem, kezdődik elölről..egy szavas válaszokat ír, ha munka közben van szünete, nem ír, pedig korábban folyton beszéltünk. Tegnap du. 3 óta most megint nem ír, azt mondta nincs kedve semmihez, és egyedül akar lenni.. Velem van a baj? Túlreagálom? Én szeretném megérteni a problémáit és elfogadni, de ilyen távolságból nehezen megy..



2015. júl. 3. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a barátodnak megvan az élete otthon, és csak akkor jutsz eszébe, amikor a számára valóban fontos emberek nem érnek rá. Nem hinném, hogy komolyan veszi a kapcsolatotokat.
2015. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit kellene tennem? Hagyjam ott? Meghátrálni se akarok..
2015. júl. 3. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben a kérését és ne zaklasd egy ideig. Ha fontos vagy neki, majd keres és kitaláltok valami megoldást.
2015. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom! Csak nehezen bírom már elviselni ezt az egész helyzetet.
2015. júl. 3. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján tényleg úgy tűnik,hogy nem vagy neki fontos annyira,mint amennyire ő neked.
2015. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félek, hogy így van. Még mindig nem írt..
2015. júl. 5. 22:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakított velem, csak hogy tudjátok. Találkozni se akart velem, hogy a szemembe mondja, úgy mentem oda mikor végzett az éjszakás műszakkal, és akkor már nem tudott mit csinálni. Mert ő nem akar távkapcsolatot, mert nem működne..tuti, hogy szereti még az exét. Én meg rohadjak meg, nem ír már végleg, kitörölt fb-n..egy roncs vagyok
2015. júl. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!