Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha a barátom oda akar költözni hozzám? De neki még lakása, autója sincs. Én most kaptam még jobban fizető állást .

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Nem tudom megengedjem neki ?? Én 21, ő 24.
2016. szept. 22. 06:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
61%
Neked most mi a fontos a lakás az autó,vagy a barátod? Én örülnék ha hozzám költözne.
2016. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
54%

Manapság, amikor egészen jól képzett embereknek is simán kiszúrják a szemét egy szakmunkás-minimálbérrel, mire fel várod el, hogy saját lakása legyen? Az autó meg használati tárgy, egy nagyvárosi embernek pl. Normál esetben semmi szüksége nincs rá.


Ha szereted, akkor beszéljétek meg, mennyivel száll be a közösbe, és attól kezdve ööm, bódottá. Ha meg nem szereted, akkor inkább engedd szerencsétlent, ne húzd az idejét.

2016. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
58%

Igazán nem szeretnék a zsebedben turkálni, de neked saját lakásod van amit a saját fizetésedből vettél évek szorgos munkájának eredményeképpen, vagy a család tolta a valagad alá?


Amennyiben az utóbbi, nyugodtan térj ki a válaszadás elöl, vagy csak simán ne vedd figyelembe a kérdést. ;)

2016. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az teljesen normális, ha egy felnőtt párkapcsolatban a felek együtt szeretnének élni. Minthogy te nem szeretnél vele összeköltözni, így nem felnőtt kapcsolatról beszélünk, ami nem baj, de akkor így is kell hozzáállni- ezesetben természetesen ne engedd meg neki, mert nincs értelme, annál nagyobb macera lesz, amikor majd készen állsz egy felnőtt párkapcsolatra (mással). Amennyiben viszont ezt egy felnőtt párkapcsolatnak tekinted, úgy miért ne engednéd meg neki? Nem (csak) akkor szoktak összeköltözni a párok, ha már mindkettejüknek van saját ingatlana. Ha az egyiknek van és mindkettejüknek jó, akkor máris király. Ha albérlet, akkor annál jobb, bármikor elmehetnek onnan és a költségek is feleződnek. Az autóra meg lehet gyűjteni onnantól kezdve, hogy nem kerül annyiba a lakhatás (hiszen, feleződnek a költségek, ugye), így az is hamar megoldódó probléma.


Szóval, kérdező, neked kell eldönteni, hogy felnőtt kapcsolatban szeretnél élni, összeköltözéssel és minden ezzel járó dologgal, vagy inkább járogattok még egy ideig és utána élsz bele a nagyvilágba.


Amúgy az érdekes, hogy ha pasi lennél és a nőd akarna odaköltözni, a legtöbben azt mondanák, hogy nehogy engedd neki, micsoda pénzlehúzó aranyásó érdekvezérelt luvnya, itt meg megintcsak a nő a szemét, de hát sajnos ezzel kell együttélni.

2016. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Te utolsó , mit képzelsz ? Féltékeny vagy de képzeld el én dolgoztam érte meg. Csak nekem nem kellett otthon az egész fizetésem leadni mint neked!! Ide nem kötelező írnod !
2016. szept. 22. 07:49
 6/56 A kérdező kommentje:
A 4-re írtam az utolsót. Csak közben írt más is.
2016. szept. 22. 07:50
 7/56 anonim ***** válasza:
23%
Minek jöttél össze olyannal, akinek kilóg a nadrágból a feneke? Dobd ki a fenébe. Van sok jól kereső és válogass azok közül.
2016. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
90%

Ezekszerint o nem keres annyit mint te, viszont ha ez teged zavar miert vagytok egyutt?

Szerelemben nem a penzt kellene nezni, mar ha itt van szerelem...

De az osszekoltozesnek alapvetoen orulne egy olyan, aki szereti a masikat!

2016. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem normális szerintem az, aki pont hozzád akar költözni.
2016. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
80%
21 évesen mit és hol dolgoztál? Minden rosszindulat nélkül kérdezem, én 25/L vagyok, és nem hallottam még olyanról, aki családi segítség és/vagy öröklés nélkül önerőből lakáshoz jutott volna. Szeretnék én is elhelyezkedni ilyen helyen, mert végzős orvosisként továbbra sem látom a megoldást, viszont szeretnék saját lakást.
2016. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!