Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "normális" hogy a barátom nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és eddig még a legkisebb jelét sem mutatta, hogy le szeretne velem feküdni. Nem is akar róla beszélni és nem hiszem hogy könnyű lenne kiszedni belőle.
2016. aug. 15. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos komoly oka lehet, mint pl


- Nagyon kicsi farok

- Nem olyan jó a szexben, mint az exeid serege (különösen az afrikai cserediák akit még soha nem láttak rövidgatyában és úgy tűnik sok dolgot hord a zsebében)

- Traumák régről

- Nem tud óvszert használni (nem lehet neki, viszont te csak arra vagy vevő)

- Fél tőle

- Szűz, csak titkolja

- Súlyos gátlásosság

- Aszexualtás.


Tök mindegy, úgyis el fogod hagyni, azért a machoért aki mág második randin bevág és paraszt módon röhög közben

2016. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha már egy éve vársz, az nem semmi. Csak nagyon fiatalon tudnám elképzelni...
2016. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nos én 19 vagyok, ő pedig 20 :)
2016. aug. 15. 10:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennel nagyobb problema az hogy egy viszonylag hosszutavu kapcsolatban keptelenek vagytok kommunikalni...
2016. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már gond. Ennyi idősen szüzek voltunk és 2 hónapig bírtuk a barátommal. Persze petting volt előtte. Nektek van?
2016. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én max 2 napig bírom ki, szóval ha egy éve nem akarok dugni, akkor szinte biztos oszlásnak is indultam már.
2016. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

és főleg az nem, hogy egy év után nem tudod vele megbeszélni.

2016. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De petting meg ilyenek vannak?
2016. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, az sincsen. Szóval semmi ehhez hasonló dolgot nem csináltunk még ezalatt az 1 év alatt. És mint mondtam, hiába próbálok vele beszélni erről, nem nagyon akar nekem válszolni, hogy ez most miért van.
2016. aug. 15. 12:17
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor kettőtök között a szex miben nyílvánul meg?

Mert ha semmiféle szexualitás nincs akkor jó bírod 1 éve!!

De ez sehogyse normális!!

2016. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!